Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Prosty, stary podkoszulek to idealne puste płótno dla miłośników sztuki, które pozwala wyrazić siebie na różne sposoby. Z markerami tekstylnymi edding stworzenie designerskiej koszulki z wybranym hasłem lub sloganem nie sprawi nikomu żadnej trudności – wystarczy wymyślić fajny projekt!

Do realizacji tego pomysłu możesz wykorzystać zrobiony własnoręcznie szablon, który wsuniesz do środka podkoszulka. W ten sposób motyw lub tekst łatwo przeniesiesz na materiał. Nawet jeśli pisanie na koszulce jest dla ciebie nowością, przekonasz się, że projektowania z markerami i pisakami tekstylnymi edding nauczysz się w mgnieniu oka. Możesz wybierać z dwóch szerokości linii i 20 kolorów, włącznie z odcieniami neonowymi do uzyskania szczególnie żywych efektów. Aby utrwalić motywy, wyprasuj koszulkę żelazkiem bez pary. Dzięki temu materiał będzie można prać w temperaturze do 60°C.

 

Krok po kroku

Wybrane ogłoszenia

Produkcja: Polska!!
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Idealny dla kobiety.
Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.
Produkt wielokrotnego użytku.
Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Warsztaty kreatywne Gift Show Poland 2017 - skuteczna forma promocji biznesu

    Ruszyły zapisy na prowadzenie warsztatów kreatywnych podczas Gift Show Poland 2017, czyli jednego z najważniejszych wydarzeń branży upominkowej w Polsce. Targi odbędą się w dniach 26-28 maja br. i będą świetną okazją dla przedsiębiorców do wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów biznesowych, a także promocji swoich produktów i usług.

    Więcej…  
  • Lamy - nowym hitem sprzedażowym podczas targów

    Darzyliśmy je skrytym uczuciem odkąd w dzieciństwie obejrzeliśmy „Nowe szaty króla” – disneyowską animację z 2000 roku o perypetiach króla Kuzco, który za swoją arogancję został zamieniony... w lamę. I właściwie dopiero pod tą postacią dał się polubić.

    Więcej…