Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Za oknem przepiękna pogoda, a my niestety i tak większość czasu musimy spędzać w domu. Dlatego dziś pokażemy Wam, co przy okazji tworzenia wielkanocnych dekoracji powstało w domu Kasi z bloga Tylko Kobieta

Okazało się, że poza podkładkami pod kubki i pinezkami - dinozary, powstały także kolorowanki, które wzorowane były na podkładkach. Dodatkowo Kasia wraz z synem dodała do nich elementy, które pomogły pełnić funkcję dodatkowych wielkanocnych dekoracji. Sami zobaczcie. Szkic, może być Waszym dziełem, to znaczy rodziców, może być wydrukowany lub może to być dzieło dzieci. U Kasi wykorzystano gotowce, czyli jej szkice oraz drukowane kolorowanki.

Wszystkie prace zyskały element “3D” w postaci trawki z bibuły prasowanej. Wystarczy wyciąć pas około 5 cm wysokości o szerokości kartki. Strzępimy nożyczkami, tak by przypominał trawę, przyklejamy tylko i wyłącznie dolny fragment trawy, tak by źdźbła luźno fruwały.


Artykuły szkolne - sprawdź na Ceneo 


 

Baranki dodatkowo zyskały swoje futerko. A powstało z płatków kosmetycznych. Dodatkowa faktura na naszych dziełach.

A jak się prezentują wyeksponowane na swoich miejscach?

Wybrane ogłoszenia

Najszersza na rynku oferta torebek jednokolorowych ...
Nowa oferta marki JOVI.
Poszukiwany/ poszukiwana!
Kredki Alpino przetestowane - są świetne!
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Poszukiwany pracownik!
Idealna do domowego biura.
Idealne do malowania także pisanek.
Idealna do czyszczenia sprzętu komputerowego.
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowa strona firmy ROZETTE

    Znacie jeszcze firmy w naszej branży, które nie mają własnej strony internetowej? My już chyba nie. Znamy jednak takie, które do prezentacji w internecie podchodzą dość lekkomyślnie. Do nich na pewno nie należy firma ROZETTE, która w ostatnim czasie dość poważnie rozbudowała swoją stronę www.

    Więcej…  
  • Jeśli urodziny to z GetDirty

    Miało być wesoło, oryginalnie, smacznie i kreatywnie. Miał też być kosmos. I najlepsi koledzy. Dzięki warsztatowni CMOK i Asi z Get Dirty marzenie się spełniło. Zobaczcie jak się brudzić by się nie pobrudzić.

    Więcej…