Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Za oknem przepiękna pogoda, a my niestety i tak większość czasu musimy spędzać w domu. Dlatego dziś pokażemy Wam, co przy okazji tworzenia wielkanocnych dekoracji powstało w domu Kasi z bloga Tylko Kobieta

Okazało się, że poza podkładkami pod kubki i pinezkami - dinozary, powstały także kolorowanki, które wzorowane były na podkładkach. Dodatkowo Kasia wraz z synem dodała do nich elementy, które pomogły pełnić funkcję dodatkowych wielkanocnych dekoracji. Sami zobaczcie. Szkic, może być Waszym dziełem, to znaczy rodziców, może być wydrukowany lub może to być dzieło dzieci. U Kasi wykorzystano gotowce, czyli jej szkice oraz drukowane kolorowanki.

Wszystkie prace zyskały element “3D” w postaci trawki z bibuły prasowanej. Wystarczy wyciąć pas około 5 cm wysokości o szerokości kartki. Strzępimy nożyczkami, tak by przypominał trawę, przyklejamy tylko i wyłącznie dolny fragment trawy, tak by źdźbła luźno fruwały.


Artykuły szkolne - sprawdź na Ceneo 


 

Baranki dodatkowo zyskały swoje futerko. A powstało z płatków kosmetycznych. Dodatkowa faktura na naszych dziełach.

A jak się prezentują wyeksponowane na swoich miejscach?

Wybrane ogłoszenia

Podręczna drukarka etykiet
Totalny hit tego roku.
Idealna dla dzieci i dorosłych.
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Jedyny taki zeszyt na rynku 3 w 1
Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...
Poszukiwani handlowcy!!
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Nowość w ofercie HAMELIN
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Wynagrodzenie w branży PBS

    Ile zarabiają twoi koledzy po fachu? Czy twoja pensja jest adekwatna do tego, co proponuje rynek pracy? Czy nastroje w branży wśród pracowników są dobre? Czy narzekają na swoją pracę?

    Więcej…  
  • NAUKA PISANIA POWINNA BYĆ ZABAWĄ

    Wiecie, że aby osiągnąć jak najlepszy efekt, NAUKA PISANIA POWINNA BYĆ ZABAWĄ? Wiemy o tym nie od dziś. Wiedzą o tym także producenci artykułów piśmiennych, które dedykowane są najmłodszej grupie klientów.

    Więcej…