Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Pamiętacie nasz  artykuł o upcycklingu? Jeśli nie, zapraszamy do lektury. Wówczas nowe życie dostały skrzynki po butelkach. Dziś wykorzystamy puste opakowania ze szkła.

Soki owocowe, sosy sałatkowe i stołowe itp. często znajdują się w szklanych butelkach o pięknych kształtach. Niektóre są zbyt ładne, aby po zużyciu skończyć w koszu. Ten pomysł pokazuje, jak można wykorzystać spraye permanentne edding do ozdobienia szklanych wazonów lub butelek, zmieniając je we wspaniałe i atrakcyjne akcesoria. Połączenie modnych kolorów z oferty sprayów ? mięta neo, szampańskie złoto, fiołkowy róż i róż pastelowy ? wygląda niesamowicie i na pewno pozwoli uzyskać niepowtarzalny, nowoczesny wygląd. Dzięki dostępności ponad 35 odcieni w całej ofercie sprayów permanentnych, każdy znajdzie swój ulubiony kolor. Co więcej, farby w sprayu edding wyróżniają się wyjątkowym pokryciem, trwałością i szybko wysychają ? jest to szczególnie ważne podczas dekorowania szkła.

Krok po kroku
 
A nasza finalna praca wygląda tak:

Wybrane ogłoszenia

Zestaw Kreatywny od ROZETTE
Dla chłopca i dziewczynki
Ołówek automatyczny.
Idealne dla domowych artystów.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Z naklejkami Kredki dwustronnne
Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną
Genialna książka dla dziewczynek.
Fluo marki Main Paper
Dla chłopca i dziewczynki.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Trendy Ambiente 2023

    Ambiente Trends 23+ oferuje przegląd nowych produktów z całego sektora dóbr konsumpcyjnych. Nowością w 2023 roku jest dział WORKING, który skupia się na branży papierniczej i biurowej, jako zastępstwo targów Paperworld, które pod tą nazwą występować już nie będą.

    Więcej…  
  • Sytuacja na rynku jest poważna ...

    Hurtownie odwołują targi, półki sklepowe pustoszeją. Jak radzą sobie firmy z naszej branży? W NM Revolution wygląda na to, że sytuacja już dawno jest opanowana. O przewidywalności Zarządu rozmawiamy z Danielem Paciorkiem, co-owner'em w firmie.

    Więcej…