Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Błękit to orzeźwiający kolor, który przypomina ocean i bezchmurne letnie niebo. W tym roku „Classic Blue” (ang. klasyczny błękit) został wybrany przez Pantone jako Kolor roku 2020. W związku z tym nasz projektant wymyślił wspaniały motyw morski do wykonania za pomocą produktów tekstylnych edding, odtworzony na tej torbie płóciennej (niezbędnym dodatku na plażę bądź zakupy!).

Markery i pisaki tekstylne edding są idealne do rysowania na jasnych materiałach, takich jak bawełna i len, i są dostępne w dwóch szerokości linii oraz 20 kolorach, włącznie z odcieniami neonowymi. Nawet skomplikowane motywy nie będą problemem z szablonem i kolorową kalką. Kiedy skończysz pracę, wystarczy wyprasować wzór żelazkiem (bez pary). W ten sposób materiał będzie można prać w temperaturze do 60 °C

Krok po kroku

 

Produkty i materiały


Pozostałe materiały

 • torba z jasnego płótna,
 • kawałek kartonu do ochrony przed przesiąknięciem tuszu,
 • kolorowa kalka do odbicia (ze sklepu z artykułami krawieckimi),
 • taśma samoprzylepna,
 • długopis,
 • żelazko.
 

Wybrane ogłoszenia

Totalny hit tego roku.
Poszukujemy osoby chętnej dołączyć do naszego zesp ...
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia
Zestaw pudełek ozdobnych
Polska marka artykułów czyszczących.
Szeroka oferta graficzna.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Pierwsze półrocze 2016 w branży PBS - jakie było?

  Pierwsze półrocze za nami. To okres wielu zmian, wielu wydarzeń i wielu nowości. Jak ocenia go branża? Czy ten rok rozpoczął się pozytywnie dla firm? O to i o plany na kolejne miesiące spytaliśmy przedstawicieli kilku z nich.

  Więcej…  
 • Wideoreportaż z Targów WIKR

  Sezon targowy nadal trwa! Nasze baczne "szklane" oko nie przepuści okazji, aby spotkać się z branżą. Tym razem uczestniczyliśmy w targach szkolno-wydawniczych organizowanych przez hurtownię WIKR. Było rodzinnie, profesjonalnie... Jak jeszcze? Zobaczcie w naszym filmie.

  Więcej…