Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Czy lubisz dekorować swoje mieszkanie przed świętami? Uwielbiasz ręcznie robione produkty? Cenisz oryginalność? Tak naprawdę wykorzystując zaledwie 2 produkty możesz wykonać nieskończenie wiele rzeczy. Dziś proponujemy wykonanie pięknej świecy. Obejrzyj film, w którym wyjaśniamy krok po kroku, jak ją stworzyć.

Do jej wykonania potrzebujesz:

Jak wykonać świeczkę? Zobaczcie krok po kroku w naszym filmie. 


Wybrane ogłoszenia

Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Dla chłopca i dziewczynki.
Ołówek automatyczny.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Tablice suchościeralne magnetyczne
Z naklejkami Kredki dwustronnne
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Dla chłopca i dziewczynki
Zestaw zakreślaczy MP Poland
Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Prawdziwa wiedza od piaskownicy

    Dzieci to poszukiwacze przygód, ciekawe świata i spragnione wiedzy. Warto wykorzystać słoneczną pogodę i zabrać je na spacer lub zaprosić do zabawy w piaskownicy, która jest dla maluszków prawdziwą kopalnią wiedzy. Podczas zabaw na świeżym powietrzu, maluchy ?krok po kroku? poznają otaczający nas świat. 

    Więcej…  
  • Drukuj mądrze

    Digitalizacja i ogólnodostępne zaawansowane technologie, wpływają znacząco na funkcjonowanie biur, ale to zadrukowany papier jest nadal jednym z najpopularniejszych nośników informacji i nic nie wskazuje na to, że zostanie prędko zdetronizowany. Wykorzystując kilka prostych metod, można zoptymalizować wydruki i w zauważalny sposób zaoszczędzić.

    Więcej…