Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Czy obecne promocje targowe to dobra okazja na zrobienie dużych zakupów na sezon BTS? Zdecydowanie tak, a o to 5 powodów, dla których lepiej złożyć duże zamówienia już teraz niż czekać do lipca i sierpnia.

Kampania reklamowa Sharpie czerwiec-sierpień

Zanim rozpocznie się sezon BTS mamy wyczekiwane przez wszystkie dzieci i młodzież wakacje a to jest doskonała okazja do sprzedaży produktów związanych z hobby, fanem, wolnością i zabawą, dlatego w czerwcu rozpoczynamy kampanię reklamową dla markerów Sharpie promującą zastosowania typowo wakacyjne. Wakacje w naszej branży nie muszą być sezonem martwym. Wykorzystajcie naszą kampanię do aktywizacji sprzedaży w czerwcu lipcu i sierpniu.

Prognoza zwiększonego popytu

Coraz częściej największe światowe autorytety w zakresie ekonomii i biznesu prognozują w II połowie tego roku znaczące ożywienie w handlu i usługach. Po tym jak społeczeństwa osiągną zwiększony poziom odporności zbiorowej na Covid, ludzie masowo ruszą do sklepów i restauracji, aby odreagować długie miesiące ograniczeń.

Ryzyko braków towarowych

Zwiększony popyt może jednak spowodować klęskę urodzaju, gdyż firmy nie nadążą z realizacją zamówień i pojawią się duże braki towarowe zwłaszcza najbardziej popularnych produktów. Już dzisiaj występuje problem dostępności pustych kontenerów transportowych czy tektury do produkcji opakowań.

Podwyżki cen

Na II połowę roku wiele firm już zapowiedziało znaczące podwyżki cen swoich towarów a prędzej czy później dotknie to wszystkich producentów i importerów.

Atrakcyjne promocje cenowe to świetny sposób poprawienia marży.

Firma Newell przygotowała na zbliżający się sezon B2S atrakcyjne promocje cenowe na bardzo szeroki asortyment sięgające nawet do -20%. Promocje obowiązują do 11 czerwca.

Zobacz ofertę targową


Link do formularza zamówień i gazetki targowej. 


Pozostałe filmy prezentujące nowości znajdują się na kanale Newell Poland na platformie Youtube.

https://www.youtube.com/watch?v=8Z-G4kDLgKQ&t – nowości cz.1

https://www.youtube.com/watch?v=trIrNjQE0yw – nowości cz.2

https://www.youtube.com/watch?v=9h4I45RUtG4 – nowości cz.3

https://www.youtube.com/watch?v=JU0JAbYEHPE - Sharpie - jak malować po tkaninach.