Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powoli zbliżamy się do końca wakacji. Przed nami najważniejszy w naszej branży sezon Back To School. Na ten okres firma Newell. Z tej okazji przygotowano kolejną już w tym roku internetową kampanię reklamową. Co to za kampania? Jak ją wykorzystać? O tym w naszym filmie.

 W ramach najnowszej kampanii promowane są kultowe pióra i długopisy Parker Jotter.

Parker - Jotter już od 60 lat jest prawdziwą ikoną wzornictwa. Atrakcyjne kolory i charakterystyczny kształt sprawiają, że Jotter od lat pozostaje najpopularniejszym modelem marki Parker. Niezawodność i styl w doskonałej cenie.

Długopis Parker Jotter Originals Magenta

W przekazie reklamowym główny nacisk kładziony jest na pokazanie szerokiej gamy kolorów. Każdy konsument będzie mógł wybrać coś dla siebie. Firma Newell chce nadać produktom Jotter kultowego charakteru zahaczającego o młodzieżową modę i styl. Bardzo ważnym elementem kampanii jest zachęcenie konsumentów do zakupu i do wypróbowania nowych i oryginalnych żelowych wkładów Parker. Wkłady te obecnie dostępne są w atrakcyjnej cenie i charakteryzują się gładką linią oraz lekkością pisania. 

Kampania startuje 23 sierpnia i potrwa do 10 października. Będzie organizowana w internecie na instagramie, youtube oraz tictok'u.

Więcej szczegółów w poniższym filmie.


 

 REKLAMA

Parker Przyjaciel