Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Według badań przeprowadzonych przez Oxford Strategy Group, kiedy klienci noszą Twoją markową torbę, można ją zobaczyć nawet 10 000 razy! To chodzące billboardy z nazwą Twojej firmy i logiem, które widzi tak wielu potencjalnych klientów.

Reklama pasywna

Torby z Twoim logo to pasywna forma reklamy, która nie wypełnia skrzynki odbiorczej potencjalnych klientów ukierunkowanymi e-mailami ani nie zajmuje ich kanału na Instagramie dobrze zredagowanymi postami. Zdarza się, że widzą Twoje logo i markę w trakcie dnia, wzbudzając ich zainteresowanie bez bombardowania ich niepotrzebnymi reklamami.

Logo widać z daleka

Mówią, że rozmiar nie ma znaczenia, to zależy, kto patrzy. Duża torba z przyciągającym wzrok nadrukiem, Twoim logo i nazwą firmy na pewno zostanie zauważona przez wielu. W pociągu dojeżdżającym do pracy, przez park w letni dzień, a nawet na drodze w witrynie sklepowej.

To nie długi e-mail, który konsument musi przeczytać/kliknąć

Nie masz czasu na zaplanowanie i przeprowadzenie dużej kampanii marketingowej e-mail? Jesteś zbyt zajęty, aby pisać szczegółową korespondencję, a jeszcze lepiej, masz czas, ale nie chcesz dawać swoim i tak już zapracowanym klientom zbyt wiele do czytania, stwórz swój przekaz na torbie i niech wieści się same roznoszą!

Torba może zawierać informacje o wydarzeniach, kampaniach oraz dane kontaktowe

Torba to nie tylko szansa na zwiększenie zainteresowania pięknym designem, ale może być również wykorzystana do zdobycia większej liczby obserwatorów społecznościowych poprzez wydrukowanie tagów społecznościowych, adresów stron www, ciekawych haseł Twojej kampanii. Jeśli przechodnia rozbawią Twoje zabawne hasła lub jest zakocha się w Twojej grafice, zdobyłeś jego serce. Wykorzystaj również torby do zareklamowania wydarzenia, drukując godzinę, miejsce i swoje logo. Zobacz, jak ludzie roją się, dyskutując o pięknie zaprojektowanej torbie, która przekonała ich do wzięcia w nim udziału.

Mogą być wręczane jako prezenty potencjalnym konsumentom podczas interakcji twarzą w twarz

Klient jest znacznie bardziej skłonny do zapamiętania spotkania z Tobą, tworząc wspomnienie i kojarząc je z torbą, którą od Ciebie otrzymał. Jeśli czujesz wyjątkową więź z klientem, zawsze prezenty, które mu dajesz przekazuj w swojej firmowej torbie. W ten sposób zdobędziesz na pewno lojalnych klientów, którzy być może wspomną Cię w swoich mediach społecznościowych.

Bądź wyrazisty

Torba kreuje wizerunek Twojej firmy,. Poprzez kolor, grafikę, jakość jej wykonania może zyskać klientów. Zawsze do projektu podchodź z należytą dbałością o szczegóły. 

Produkty sezonowe

Wzory i style mogą być odpowiednie przez cały rok - torby plażowe latem, plecaki na imprezy sportowe i duże sklepy z uroczymi zwierzętami zimowymi na świąteczne zakupy. Zachowaj lojalność swoich klientów, daj im do zrozumienia, że ​​mogą na Tobie polegać o każdej porze roku, oferując im torby sezonowe.

Dar, który wciąż daje

Torby promocyjne są przechowywane i używane dłużej niż jakikolwiek inny produkt promocyjny, podczas gdy ulotki i e-maile są przeglądane, a następnie umieszczane w dosłownym lub cyfrowym koszu. Torba może posłużyć w kółko - do sklepu spożywczego, jako nośnik prezentu lub podręczna torba z dokumentami wykorzystanymi podczas spotkania.

Twórz inne tekstylia, które pasują do grafiki brandingowej Twojej torby

Pamiętaj, że torba firmowa to dopiero początek Twojej kreacji wizerunkowej. To jeden z lepszych i kosztowo akceptowalnych produktów marketingowych. Do tego może dorzucić także pudełka i  również różne inne tekstyliaTak więc wraz z markowymi torbami będącymi idealnym narzędziem do reklamy, możesz również połączyć je z pasującym produktem, aby uzyskać ostateczny prezent. 

Firma Mer-Plus jest producent toreb reklamowych

Działa w branży produkcyjnej od 1993 roku. W ofercie firmy znajdują się torby reklamowe zróżnicowane pod względem koloru rozmiaru oraz materiału, z jakiego zostały wykonane. W ofercie dostępne są ekskluzywne torby reklamowe, które są dopasowywane do faktycznych potrzeb i oczekiwań klientów. Wszystkie dostępne w ofercie torby są bardzo wytrzymałe, funkcjonalne i estetyczne. Produkcja skierowana jest dla przedsiębiorstw, organizacji i Klientów indywidualnych z Polski, Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Austrii, Słowenii, Szwajcarii, Czech, Litwy, Łotwy oraz Malty. Każdy produkt personalizowany jest według wytycznych Klienta.

Oferowane torby z nadrukiem w postaci hasła reklamowego, logo lub zdjęcia to doskonały nośnik reklamy i promocji danej marki. W ciągu wielu lat działalności firmy zrealizowano zlecenia dla najbardziej znanych światowych marek, takich jak Ikea, Carrefour, Mann, Samsung, Makro, Huawei, Gilette, Loreal, Bacardi, Martini, Dewars, Deveron, Gautier czy Emirat-es Airlines. Stale wzbogacana oferta i innowacyjne techniki druku i uszlachetniania papieru, powodują, że firma ceniona jest na rynku przez wielu odbiorców. Wieloletnie doświadczenie w produkcji toreb reklamowych sprawia, że jest w stanie zapewnić gadżety reklamowe, które będą spełniały najwyższe standardy. Mer-Plus gwarantuje najwyższą jakość materiałów, solidność i terminowość wykonania oraz konkurencyjne ceny. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą producenta toreb reklamowych Mer Plus.

Kontakt MERplus Torby Reklamowe

Adres siedziby:

MER Plus Sp.J.

05-070 Sulejówek ul. Rataja 7B (mazowieckie k. Warszawy)

NIP: PL1130000192

Zapraszamy do kontaktu. Przedstawiciele firmy Mer-Plus chętnie  doradzą najkorzystniejszą dla Państwa opcję torebek.

kontakt MERplus +48 22 783 37 04

Kontakt MERplus   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Kontakt MERplus Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stali klienci najbardziej cenią u producenta takie cechy jak: szybka wycena, najwyższa jakość druku, szeroki zakres rozmiarów, terminowość, solidność, miła obsługa, szybka dostawa.