Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 31 sierpień 2015

Free Your True Colors - kolorowanie w plenerze z marką STABILO

29-30 sierpnia w warszawskiej restauracji Flaming & Co odbyła się jedna z wielu imprez organizowanych przez markę STABILO. 

Kolorujemy w plenerze, to kontynuacja ogólnopolskiej kampanii Free Your True Colors promującej zabawę z flamastrami i kredkami. Podczas 3 imprez, które odbyły się w Sopocie, Krakowie oraz oczywiście Warszawie, przepiękne kolorowe rysunki wykonało ponad 1000 osób - dorosłych i dzieci. W akcji nie zabrakło także naszej redakcji. Zdjęcia zapewne nie oddadzą klimatu spotkania, jednak zapewniamy - było rodzinnie i kolorowo.

 

poniedziałek, 31 sierpień 2015

Wybrane ogłoszenia

Dla wielbicieli koloru.
W szerokiej gamie kolorystycznej
Dostępne w trzech wariantach powierzchni.
Z nadrukiem linii do nauki pisania lub pięciolinią ...
Dostępne w ramie aluminiowej
Nowość w ofercie firmy Amex.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Kolekcja uwzględnia 3 produkty.
Dla chłopca i dziewczynki.
Dostępne w 4 kolorach.
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Jak zrobić płatek śniegu?

    W tym tygodniu, nauczymy Was jak wykonać dekoracyjne płatki śniegu z wykorzystaniem korków po winie, kleju oraz dekoracyjnej farby akrylowej z dodatkiem lakieru "glitter" marki JOVI.

    Więcej…  
  • Jak ryzykowne jest korzystanie z publicznej łazienki podczas pandemii?

    Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Pandemia, która na szczęście powoli dobiega końca, zapewne wielu z nas nauczyła większej dbałości o higienę. Niestety nadal toalety są najbardziej narażonym miejscem na złapanie niechcianego wirusa. 

    Więcej…