Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną

Polecamy

Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.

Subskrypcja

poniedziałek, 31 sierpień 2015

Free Your True Colors - kolorowanie w plenerze z marką STABILO

29-30 sierpnia w warszawskiej restauracji Flaming & Co odbyła się jedna z wielu imprez organizowanych przez markę STABILO. 

Kolorujemy w plenerze, to kontynuacja ogólnopolskiej kampanii Free Your True Colors promującej zabawę z flamastrami i kredkami. Podczas 3 imprez, które odbyły się w Sopocie, Krakowie oraz oczywiście Warszawie, przepiękne kolorowe rysunki wykonało ponad 1000 osób - dorosłych i dzieci. W akcji nie zabrakło także naszej redakcji. Zdjęcia zapewne nie oddadzą klimatu spotkania, jednak zapewniamy - było rodzinnie i kolorowo.

 

poniedziałek, 31 sierpień 2015

Wybrane ogłoszenia

Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.
Nowy wymiar biurowej elegancji!
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Genialna książka dla dziewczynek.
Fluo marki Main Paper
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Zestaw Kreatywny od ROZETTE
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Dla chłopca i dziewczynki
Z naklejkami Kredki dwustronnne

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Niech żyje pomysłowość, czyli konkurs dla szkół od MemoBe.

    Marka MemoBe postanowiła umilić uczniom koniec roku szkolnego, ogłaszając konkurs ?Pomysłowa lekcja z MemoBe?. Jest on dedykowany nauczycielom i ich klasom - zawalczyć można o nowe wyposażenie sali lekcyjnej.

    Więcej…  
  • Wygoń nudę z domu ? lampki Activejet z kolorową podstawą RGB

    Moda na styl skandynawski i towarzyszące mu stonowane barwy trwa od kilku lat. W tym roku mamy jednak szansę na prawdziwą rewolucję w kolorystyce wnętrz i dodatków. Na kolor roku 2018 Instytut Pantone wybrał przecież wyrazisty i żywy Ultra Violet (18-3838)! Lato to idealny moment, by ten kolor wyeksponować. A zacząć można niebanalnie ? od oświetlenia.

    Więcej…