Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

niedziela, 16, wrzesień 2018

Get Dirty na targach MamaVille

To był wyjątkowo aktywny weekend dla marki GetDirty. Na jednych z większych targów skierowanych do młodych rodziców, w specjalnej strefie animacji kombinezony i maty były testowane przez młodych użytkowników i ich rodziców. 

Marka GetDirty to nie tylko wygodne, hipoalergiczne produkty, ale poparty badaniami sposób rozwoju poprzez doświadczanie. Warsztaty sensoryczne, porady dla rodziców, specjalnie opracowane nowe rozwiązania, mają na celu przede wszystkim dobro naszych pociech. Właścicielki firmy SGM-Kids, które stworzyły markę GetDirty to młode mamy, które w trosce o dobro dzieci oraz własną wygodę wynalazły kombinezony ochronne dla swoich pociech, które mają za zadanie uszczęśliwić dzieciaki (dając im możliwości do swobodnej i bardzo kreatywnej zabawy), a mamom ułatwić życie i dać radość ze wspólnej zabawy oraz obserwacji postępów swojego dziecka. 

Chcąc stworzyć dzieciom jeszcze lepsze warunki rozwoju trzy Panie tworzące firmę SGM-Kids zapoczątkowały misję uświadamiania i edukowania rodziców, mówiąc im jak ważne jest w życiu dzieci doświadczanie, kreatywna zabawa, plastyka, wszelkie zabawy sensoryczne. To właśnie podczas targów MamaVille pokazywały kombinezony i maty, które dają możliwość dzieciom na ograniczoną tylko własną wyobraźnią zabawę połączoną z odrobiną szaleństwa. 

Kombinezony marki GetDirty, oraz maty to najlepszy wybór każdego rodzica, który nie chce ograniczać swoich dzieci. To właśnie pod hasłem GetDirty- pobrudź się odbywały się minione targi. Był bałagan, mnóstwo mazaków i brudnych mat, które bardzo łatwo wyprać i wykorzystać ponownie. To właśnie na stoisku GetDirty - wszystkie dzieci miały szansę na doświadczenia, których także nam nie brakowało w dzieciństwie. 

Jak bawiły się szkraby zobaczycie w naszej galerii.

niedziela, 16, wrzesień 2018

Wybrane ogłoszenia

ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Nowa oferta marki JOVI.
Idealne do malowania także pisanek.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Poszukiwany pracownik!
Idealna do domowego biura.
5 kolorów zabawy.
Totalna nowość w marce ESCUELA!
Zestaw plastelin dla dzieci.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Finał konkursu "Gdzie zabrałeś Allper"

    Miało być śmiesznie, kreatywnie i intrygująco. I tak właśnie było. Do konkursu organizowanego przez firmę Allper dołączyła bardzo duża liczba osób. Na profilu facebooke'owym firmy, co chwila pojawiały się kolejne zdjęcia z produktami lub logotypami dystrybutora. Kto wygrał? O tym w naszym video.

    Więcej…  
  • Drukarka nie widzi tuszu... - Akademia Rafcomu

    Obsługa drukarki wydaje się dla Ciebie skomplikowana? Borykasz się z podstawowymi problemami przy jej eksploatacji? Zobacz odpowiedzi na najważniejsze pytania klientów firmy Rafcom. W odcinku szóstym naszej serii Akademii Rafcomu, Regina Telega, Dyrektor Handlowa, odpowiada na pytanie: "Dlaczego moja drukarka nie widzi tuszu/toneru?"

    Więcej…