Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


piątek, 15, wrzesień 2017

Targi Konsorcjum Biuro Klub - 2017

To była 8 edycja targów organizowanych przez Konsorcjum Biuro Klub. 

Wystawcy: 2x3, 3M, AG KOPERTY, ARGO, Avanti, AVERY, Black Point, Barbara, BIC, Colop, COREX, CXDystrybucja, DobleA, Drescher, Durable, Emerson, Energizer, ESSSELTE, Europapier, FELLOWES, Hamelin, HSM, IGEPA, INTER Druk, IP Kwidzyn, Allper, KW Trade, LAMA, LEVIATAN- Poligrafia, MERIDA, MICHALCZYK i Prokop, Newell, OPUS, PANTA PLAST, PAPYRUS, PBS Connect,  Pentel, POLCAN, RAFCOM, RYSTOR, Sztuka Rodzinna, TIERRA GROUP, TOMA, TRODAT, TYPOGRAF, WPC PILOT, ZIBI, Żywiec - woda, Action, CDC.

Miłego oglądania...

piątek, 15, wrzesień 2017

Wybrane ogłoszenia

BLOCZEK D.RECT 75x75mm 9x25K MAGIC TODAY
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Zakreślacz FLUO'PEPS PASTEL.
Zakładki indeksujące smart pet fresh 12x45mm 5x25s ...
Ołówek z popularnej serii Gwiazdki w wersji metali ...
Zespół Rafcom zaprasza do współpracy.
Monsterowe temperówki.
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Niszczarka Automatyczna P-1 (paski 7.2 mm).
Nowa oferta w marce KMP.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Rafcom zaprasza do Portugalii

    Już tylko 3 miesiące zostały do finału akcji promocyjnej firmy Rafcom. Idąc za pozytywnym doświadczeniem zeszłego roku, gdy do Maroka pojechało kilkanaście osób z naszej branży, w tym roku Zarząd firmy pragnie ponowić akcję. 

    Więcej…  
  • Edukacja przez gryfikację – na czym to polega?

    Aż 72% dzieci w wieku od 3 do 16 lat gra regularnie w gry komputerowe . Współcześni eksperci od edukacji właśnie w grach widzą szansę na rewolucję w nauczaniu. Jak wykorzystać naturalny pęd dzieci do gier i zabaw w domowej nauce na co dzień? Radzą eksperci z interaktywnej platformy edukacyjnej Squla.pl. 

    Więcej…