Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED

Subskrypcjapiątek, 05, październik 2018

XIX Konferencja Biuro Plus

To była już 19 konferencja Biuro Plus. W dniach 5-6 października w Czeladzi po raz kolejny spotkała się niemalże cała branża. Akcjonariusze i pracownicy Biuro Plus, przedstawiciele dostawców artykułów biurowych oraz oczywiście media. Spotkanie miało charakter wyjątkowy. Kontynuując zeszłoroczną strategię, konferencja przyjęła formę gier szkoleniowych, która obecnie są najnowocześniejszą i bardzo atrakcyjną formą przybliżania produktów służbom handlowym.

Spotkania miały na celu pogłębienie znajomości asortymentu, szczególnie nowych produktów, w związku z wejściem w życie od 1 października nowego Katalogu Biuro Plus 2018/2019.

Nie zabrakło także atrakcji wieczornych. Podczas wyjątkowego wieczoru pierwszego dnia spotkania Prezes Biuro Plus Ryszard Łakiewicz wyróżnił 2 firmy spośród dostawców. Na ręce Karola Buczyńskiego z DURABLE oraz Zbyszka Wygralaka z HAMELIN trafiły statuetki za współpracę w minionym roku. Tym samym firma Durable otrzymała nagrodę za wieloletni i konsekwentny rozwój sprzedaży biuroserwisowej. Natomiast Hamelin określony był Challangerem roku 2017/2018.

Ważnym elementem minionego spotkania był także Panel Dyskusyjny. III jego edycja była poświęcona wyzwaniom logistycznym w branży oraz polityce cenowej. Generalna konkluzja panelu – ściślejsza współpraca między producentem/importerem, a dystrybutorem, czy też tworzenie łańcuchów dostaw, może przynieść wymierne korzyści obu stronom.

Jak zapowiada Anna Wyzuj-Rogalska w przyszłym roku świętować będziemy 20-lecie spotkań Biuro Plus.  Dokładnie 4 i 5 października 2019 roku odbędzie się spotkanie z okazji 20 rocznicy powstania grupy Biuro Plus.

Jak było w tym roku prezentujemy w naszym fotoreportażu.

Videoreportażu ze spotkania, w których uczestniczyliśmy szukaj na naszym kanale na YT:

Znalezione obrazy dla zapytania logo youtube

 

piątek, 05, październik 2018

Wybrane ogłoszenia

Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...
Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.
Produkt wielokrotnego użytku.
Poszukiwani handlowcy!
Upominek dla wyjątkowej osoby.
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Nowe tonery do drukarek Canon.
Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.
Idealny prezent dla kolekcjonerów.
Produkcja: Polska!!

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Cleverton - sprytny sposób na czysty sprzęt

    Na klawiaturze komputera znajduje się pięćset razy więcej zarazków niż na desce sedesowej. Najwięcej bakterii i wirusów znajduje się na biurkach w miejscach pracy. Zarazki na telefonach, myszkach i klawiaturach komputerów, na włącznikach światła, klamkach i kranach są odpowiedzialne za 80 procent infekcji, na które zapadamy zimą – wykazały badania mikrobiologów University of Arizona. Być może dlatego jesienią i zimą jesteśmy narażeni na infekcje bardziej niż latem, nie z powodu zimna, ale dlatego, że większość czasu spędzamy w pomieszczeniach i częściej stykamy się z zarazkami. Pożywką dla bakterii są okruchy jedzenia pozostawione na biurku lub klawiaturze, bo co druga osoba je przy swoim stanowisku pracy (najczęściej robią to urzędnicy administracji publicznej i dziennikarze!).

    Więcej…  
  • Czarujemy z JOVI.

    Czy wiesz, że możesz zmienić starą płytę CD w piękną rybę do dekoracji 🐟? Wystarczy kilka produktów, aby stworzyć takie dzieło.

    Więcej…