Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

sobota, 23 październik 2021

XV WIELKA MAJÓWKA OSAA

Na to wydarzenie czekaliśmy od miesięcy. Tyle osób stęsknionych za targami w jednym miejscu dawno nie widzieliśmy. Nic dziwnego więc, że Zarząd sieci OSAA, który po raz kolejny zaprosił nas na spotkanie, zorganizował je wyjątkowo.

Były prezentacje, promocje, rozmowy bez końca, prezenty, nagrody, gwiazda wieczoru...

O całą atmosferę zadbali oczywiście gospodarze - przedstawiciele firm zrzeszonych w OSAA. W hotelu Copernicus w Toruniu większość integrowała się już od piątku - 22 października, aby kontynuować rozmowy przez kolejne 2 dni.

Podczas targów nie zabrakło atrakcji na stoiskach targowych. kilku dostawców zaskoczyło oczywiście nową ofertą. W Rafcomie, prócz tuszy o tonerów, zapoznaliśmy się z szeroką ofertą akcesoriów do komputera - myszek, przedłużaczy, kalkulatorów...

Stoisko firmy Typograf, przy którym wiedzieć czemu zawsze można było spotkać tłumy, raczyło gości nowymi biuwarami. W Hamelin, Paulina Cieśla prezentowała szeroką ofertę lamp i zegarów marki Unilux. Z kolei firma Newell, jak zawsze na kolorowym stoisku, zdradzała tajniki wykorzystania markerów marki Sharpie.

Kogo i co jeszcze wypatrzyliśmy podczas spotkania prezentujemy w naszej fotogalerii. 


Wystawcy XV Majówki OSAA: 2x3, Action, Amex Stationery, Argo, Avery Zweckform, Barbara, Biurfol, Black Point, CDC, Colop, Durable, Emerson, Esselte, Europapier, Fellowes, GDD, Hamelin, Igepa, Interplus, MM Kwidzyn, Leviatan Poligrafia, Michalczyk i Prokop, NC Koperty, Newell Polska, Orplast, Panta Plast, Papyrus, PBS Connect, Polcan, Rafcom, Stabilo, THI, Toma, Trodat, Typograf, Zibi, Żywiec Zdrój.

sobota, 23 październik 2021

Wybrane ogłoszenia

SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Kredki w tubie od OXFORD
W zestawie 10 elementów.
Dla chłopca i dziewczynki
W kolorze czarnym.
Nowość w ofercie firmy Amex.
Dostępne w 4 kolorach.
Z nadrukiem linii do nauki pisania lub pięciolinią ...
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Dostępne w trzech wariantach powierzchni.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Zwiększanie bezpieczeństwa cyfrowych danych

    W mediach regularnie pojawiają się doniesienia na temat firm, które przypadkowo tracą dane, zarówno w formie cyfrowej, jak i papierowej (w formie wydruków).

    Więcej…  
  • Polcan rozszerza ofertę

    Do szerokiego portfolio akcesoriów biurowych oferowanych przez firmę Polcan dołączyły klawiatury firmy Art.

    Więcej…