Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną

Polecamy

Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.

Subskrypcja

sobota, 23 październik 2021

XV WIELKA MAJÓWKA OSAA

Na to wydarzenie czekaliśmy od miesięcy. Tyle osób stęsknionych za targami w jednym miejscu dawno nie widzieliśmy. Nic dziwnego więc, że Zarząd sieci OSAA, który po raz kolejny zaprosił nas na spotkanie, zorganizował je wyjątkowo.

Były prezentacje, promocje, rozmowy bez końca, prezenty, nagrody, gwiazda wieczoru...

O całą atmosferę zadbali oczywiście gospodarze - przedstawiciele firm zrzeszonych w OSAA. W hotelu Copernicus w Toruniu większość integrowała się już od piątku - 22 października, aby kontynuować rozmowy przez kolejne 2 dni.

Podczas targów nie zabrakło atrakcji na stoiskach targowych. kilku dostawców zaskoczyło oczywiście nową ofertą. W Rafcomie, prócz tuszy o tonerów, zapoznaliśmy się z szeroką ofertą akcesoriów do komputera - myszek, przedłużaczy, kalkulatorów...

Stoisko firmy Typograf, przy którym wiedzieć czemu zawsze można było spotkać tłumy, raczyło gości nowymi biuwarami. W Hamelin, Paulina Cieśla prezentowała szeroką ofertę lamp i zegarów marki Unilux. Z kolei firma Newell, jak zawsze na kolorowym stoisku, zdradzała tajniki wykorzystania markerów marki Sharpie.

Kogo i co jeszcze wypatrzyliśmy podczas spotkania prezentujemy w naszej fotogalerii. 


Wystawcy XV Majówki OSAA: 2x3, Action, Amex Stationery, Argo, Avery Zweckform, Barbara, Biurfol, Black Point, CDC, Colop, Durable, Emerson, Esselte, Europapier, Fellowes, GDD, Hamelin, Igepa, Interplus, MM Kwidzyn, Leviatan Poligrafia, Michalczyk i Prokop, NC Koperty, Newell Polska, Orplast, Panta Plast, Papyrus, PBS Connect, Polcan, Rafcom, Stabilo, THI, Toma, Trodat, Typograf, Zibi, Żywiec Zdrój.

sobota, 23 październik 2021

Wybrane ogłoszenia

Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Dostępny w 7 kolorach.
Z naklejkami Kredki dwustronnne
Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
Poszukiwani pracownicy
Zestaw Kreatywny od ROZETTE
Piórnik z kolekcji Coca-Cola do zadań specjalnych ...
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Nowy wymiar biurowej elegancji!

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Bo o sprzęt trzeba dbać

    Przedświąteczne porządki czas zacząć. Nie, nie mówimy o myciu okien, ani sprzątaniu w piwnicy. Podobnie jak samochód, dom, czy nawet nasze ciało, nasz komputer, przy którym siedzimy codziennie po kilka godzin również potrzebuje regularnej pielęgnacji.

    Więcej…  
  • Najciekawsze Zabawki Roku 2018

    Już w kwietniu poznamy najciekawsze Zabawki Roku i akcesoria dla dzieci wyróżnione tytułem Nagroda Rodziców. Najbardziej prestiżowe odznaczenia w branży dziecięcej przyznają dziennikarze i eksperci. Wiosenna edycja to prezentacja propozycji zabaw na dworze. I sporo podpowiedzi prezentów na komunie i Dzień Dziecka. W konkursie Nagroda Rodziców nagradzane są z kolei najbardziej przydatne produkty do opieki i pielęgnacji dzieci, a to pomysł na prezent dla przyszłych i świeżo upieczonych rodziców.

    Więcej…