Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Do szybkiego i efektywnego usuwania kurzu oraz innych zanieczyszczeń.

Polecamy

Subskrypcja

sobota, 23, październik 2021

XV WIELKA MAJÓWKA OSAA

Na to wydarzenie czekaliśmy od miesięcy. Tyle osób stęsknionych za targami w jednym miejscu dawno nie widzieliśmy. Nic dziwnego więc, że Zarząd sieci OSAA, który po raz kolejny zaprosił nas na spotkanie, zorganizował je wyjątkowo.

Były prezentacje, promocje, rozmowy bez końca, prezenty, nagrody, gwiazda wieczoru...

O całą atmosferę zadbali oczywiście gospodarze - przedstawiciele firm zrzeszonych w OSAA. W hotelu Copernicus w Toruniu większość integrowała się już od piątku - 22 października, aby kontynuować rozmowy przez kolejne 2 dni.

Podczas targów nie zabrakło atrakcji na stoiskach targowych. kilku dostawców zaskoczyło oczywiście nową ofertą. W Rafcomie, prócz tuszy o tonerów, zapoznaliśmy się z szeroką ofertą akcesoriów do komputera - myszek, przedłużaczy, kalkulatorów...

Stoisko firmy Typograf, przy którym wiedzieć czemu zawsze można było spotkać tłumy, raczyło gości nowymi biuwarami. W Hamelin, Paulina Cieśla prezentowała szeroką ofertę lamp i zegarów marki Unilux. Z kolei firma Newell, jak zawsze na kolorowym stoisku, zdradzała tajniki wykorzystania markerów marki Sharpie.

Kogo i co jeszcze wypatrzyliśmy podczas spotkania prezentujemy w naszej fotogalerii. 


Wystawcy XV Majówki OSAA: 2x3, Action, Amex Stationery, Argo, Avery Zweckform, Barbara, Biurfol, Black Point, CDC, Colop, Durable, Emerson, Esselte, Europapier, Fellowes, GDD, Hamelin, Igepa, Interplus, MM Kwidzyn, Leviatan Poligrafia, Michalczyk i Prokop, NC Koperty, Newell Polska, Orplast, Panta Plast, Papyrus, PBS Connect, Polcan, Rafcom, Stabilo, THI, Toma, Trodat, Typograf, Zibi, Żywiec Zdrój.

sobota, 23, październik 2021

Wybrane ogłoszenia

Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Nowość w ofercie Rafcom.
Podręczna drukarka etykiet
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • 6 barier, które trzeba wyeliminować, aby rozwijała się polska gospodarka

    Skomplikowane ustawodawstwo, różnorodna interpretacja przepisów podatkowych, ograniczenia w kosztach, biurokracja, brak wsparcia polskich eksporterów oraz problematyka przetargów to „6 największych barier dla rozwoju biznesu" jakie wskazano podczas debaty w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej. Organizatorem wydarzenia była Polska Izby Artykułów Promocyjnych.

    Więcej…  
  • Jeśli urodziny to z GetDirty

    Miało być wesoło, oryginalnie, smacznie i kreatywnie. Miał też być kosmos. I najlepsi koledzy. Dzięki warsztatowni CMOK i Asi z Get Dirty marzenie się spełniło. Zobaczcie jak się brudzić by się nie pobrudzić.

    Więcej…