Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

sobota, 23, październik 2021

XV WIELKA MAJÓWKA OSAA

Na to wydarzenie czekaliśmy od miesięcy. Tyle osób stęsknionych za targami w jednym miejscu dawno nie widzieliśmy. Nic dziwnego więc, że Zarząd sieci OSAA, który po raz kolejny zaprosił nas na spotkanie, zorganizował je wyjątkowo.

Były prezentacje, promocje, rozmowy bez końca, prezenty, nagrody, gwiazda wieczoru...

O całą atmosferę zadbali oczywiście gospodarze - przedstawiciele firm zrzeszonych w OSAA. W hotelu Copernicus w Toruniu większość integrowała się już od piątku - 22 października, aby kontynuować rozmowy przez kolejne 2 dni.

Podczas targów nie zabrakło atrakcji na stoiskach targowych. kilku dostawców zaskoczyło oczywiście nową ofertą. W Rafcomie, prócz tuszy o tonerów, zapoznaliśmy się z szeroką ofertą akcesoriów do komputera - myszek, przedłużaczy, kalkulatorów...

Stoisko firmy Typograf, przy którym wiedzieć czemu zawsze można było spotkać tłumy, raczyło gości nowymi biuwarami. W Hamelin, Paulina Cieśla prezentowała szeroką ofertę lamp i zegarów marki Unilux. Z kolei firma Newell, jak zawsze na kolorowym stoisku, zdradzała tajniki wykorzystania markerów marki Sharpie.

Kogo i co jeszcze wypatrzyliśmy podczas spotkania prezentujemy w naszej fotogalerii. 


Wystawcy XV Majówki OSAA: 2x3, Action, Amex Stationery, Argo, Avery Zweckform, Barbara, Biurfol, Black Point, CDC, Colop, Durable, Emerson, Esselte, Europapier, Fellowes, GDD, Hamelin, Igepa, Interplus, MM Kwidzyn, Leviatan Poligrafia, Michalczyk i Prokop, NC Koperty, Newell Polska, Orplast, Panta Plast, Papyrus, PBS Connect, Polcan, Rafcom, Stabilo, THI, Toma, Trodat, Typograf, Zibi, Żywiec Zdrój.

sobota, 23, październik 2021

Wybrane ogłoszenia

Poszukiwany/ poszukiwana!
Najszersza na rynku oferta torebek jednokolorowych ...
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...
Idealna do czyszczenia sprzętu komputerowego.
5 kolorów zabawy.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Farby plakatowe Jovi na bazie wody.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Etui na smartfony wymarzone przez dzieci i rodziców

    Wise-Pet to zabawne przytulanki z kieszonką na smartfony, które zaprojektowane zostały z myślą o najmłodszych użytkownikach urządzeń mobilnych. Seria Wise-Pet składa się z kilku unikalnych pluszaków, które budzą się do życia po uruchomieniu darmowej aplikacji. Każdy pluszak posiada własną “buźkę” i charakter, potrafi robić śmieszne miny i powtarzać słowa właściciela.

    Więcej…  
  • Kupuj tylko sprawdzone produkty

    Na rynek właśnie trafiła taka oto informacja: Przedsiębiorca Tiger Warsaw Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że długopis lizak marki Flying Tiger,  ar. nr 3000698, wyprodukowany w Chinach, może stanowić zagrożenie ze względu na sposób wykonania, podobny do żywości (skuwka przypominająca lizak - patrz zdjęcie wprowadzające).

    Więcej…