Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Breloki Zwierzaki ROZETTE

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt P.P.H.U. ROZETTE
Kinga Stefańska - Boszhard
ul. Bortnowskiego 11
99-400 Łowicz
biuro@rozette.pl
SPRZEDAŻ:
handel@rozette.pl
ZAMÓWIENIA:
zamowienia@rozette.pl
http://www.rozette.pl/
Dodane 2 tygodnie i 2 dni temu

Opis

Breloki Zwierzaki to jedna z wielu kolekcji, jakie w tym roki zaoferowała firma ROZETTE. Seria zwierzaki świetnie wpisała się w potrzeby, szczególnie tych najmłodszych odbiorców. W serii znajdziemy około 10 różnych wzorów. Nie zabraknie wśród nich: lwa, żyrafy, żółwia, słonia, hipopotama.

Kolekcja ta dostępna jest w ofercie firmy ROZETTE wraz z innymi seriami. Kilkaset wzorów dostępnych jest w panelu B2B firmy: http://www.rozette.pl/pl/zamowienia/

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Szeroka oferta wzorów.

Lokalizacja

Łowicz, Polska, Europa
Bortnowskiego 11 , 99-400

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 638
Wyświetlony: 818
Wygasa: 6 msc. i 1 tydzień od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Zaplanuj każdy kolejny dzień...

    Najważniejszy w życiu jest dobry plan. Jeśli go nie mamy, działamy trochę po omacku. Nowy rok zawsze sprzyja nowym postanowieniom i przedsięwzięciom, które mamy podjąć. My ostatnio odkryliśmy narzędzie, które świetnie może nam w tym pomóc. Ni to kalendarz, ni to planer...Nam przypadł do gustu.

    Więcej…  
  • 94 proc. użytkowników zabezpiecza swoje telefony. Większość robi to jednak mało skutecznie

    Zdecydowana większość użytkowników urządzeń mobilnych zabezpiecza swoje smartfony i tablety, jednak stosowane metody są zwykle mało skuteczne – wynika z raportu Fundacji Wiedza To Bezpieczeństwo. Kod PIN czy zabezpieczenie wzorem łatwo jest złamać, co więcej chronią one jedynie urządzenie, a nie znajdujące się na nim dane. To często nie tylko nasze zdjęcia i kontakty, lecz również ważne firmowe dokumenty.

    Więcej…