Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Breloki Zwierzaki ROZETTE

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt P.P.H.U. ROZETTE
Kinga Stefańska - Boszhard
ul. Bortnowskiego 11
99-400 Łowicz
biuro@rozette.pl
SPRZEDAŻ:
handel@rozette.pl
ZAMÓWIENIA:
zamowienia@rozette.pl
http://www.rozette.pl/
Dodane 3 msc. i 1 tydzień temu

Opis

Breloki Zwierzaki to jedna z wielu kolekcji, jakie w tym roki zaoferowała firma ROZETTE. Seria zwierzaki świetnie wpisała się w potrzeby, szczególnie tych najmłodszych odbiorców. W serii znajdziemy około 10 różnych wzorów. Nie zabraknie wśród nich: lwa, żyrafy, żółwia, słonia, hipopotama.

Kolekcja ta dostępna jest w ofercie firmy ROZETTE wraz z innymi seriami. Kilkaset wzorów dostępnych jest w panelu B2B firmy: http://www.rozette.pl/pl/zamowienia/

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Szeroka oferta wzorów.

Lokalizacja

Łowicz, Polska, Europa
Bortnowskiego 11 , 99-400

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 638
Wyświetlony: 1065
Wygasa: 3 msc. i 2 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • INQPRINT ROZDAJE RADOŚĆ 2020

    Nowy rok to i nowe akcje promocyjne, a co jak nie Walentynki mogą sprzyjać takim okazjom. NM Revolution z marka INQPrint właśnie wystartowało z rozdawaniem radości. W jaki sposób? O szczegółach piszemy na naszej stronie.

    Więcej…  
  • Nieograniczona zabawa z kombinezonem GetDirty

    Malowanie palcami, stopami to fantastyczna zabawa pełna spontanicznych reakcji, ekspresji twórczej i nowych doświadczeń. Z jednej strony, to bezcelowe oddanie się przyjemności obcowania z farbą i papierem, czyli z nastawieniem na przeżywaniem, a nie na efekty końcowe. Z zajęć plastycznych dziecko czerpię szereg korzyści dla rozwoju ruchowego, intelektualnego i emocjonalnego. Moje dzieci uwielbiają takie zabawy, jak się to mówi? O tak! ,,Brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko". 
    Więcej…