Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Breloki Zwierzaki ROZETTE

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt P.P.H.U. ROZETTE
Kinga Stefańska - Boszhard
ul. Bortnowskiego 11
99-400 Łowicz
biuro@rozette.pl
SPRZEDAŻ:
handel@rozette.pl
ZAMÓWIENIA:
zamowienia@rozette.pl
http://www.rozette.pl/
Dodane 5 msc. i 3 tygodnie temu

Opis

Breloki Zwierzaki to jedna z wielu kolekcji, jakie w tym roki zaoferowała firma ROZETTE. Seria zwierzaki świetnie wpisała się w potrzeby, szczególnie tych najmłodszych odbiorców. W serii znajdziemy około 10 różnych wzorów. Nie zabraknie wśród nich: lwa, żyrafy, żółwia, słonia, hipopotama.

Kolekcja ta dostępna jest w ofercie firmy ROZETTE wraz z innymi seriami. Kilkaset wzorów dostępnych jest w panelu B2B firmy: http://www.rozette.pl/pl/zamowienia/

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Szeroka oferta wzorów.

Lokalizacja

Łowicz, Polska, Europa
Bortnowskiego 11 , 99-400

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 638
Wyświetlony: 1184
Wygasa: 1 miesiąc i 2 dni od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • W branży powiało wiosną...

    Słońce, temperatura w końcu dodatnia - nie dziwne, że firmy z branży uaktywniły swoje działania. Od dłuższego czasu prym w tym wiedzie firma Rafcom, dystrybutor między innymi produktów marki Xerox. To właśnie we współpracy z producentem urządzeń drukujących, 12 marca ruszyła akcja prezentowa dla wszystkich klientów.

    Więcej…  
  • Komfortowe i atrakcyjne biuro pomaga przyciągnąć najlepszych pracowników.

    Piłkarzyki w chillout roomie, minisiłownia, leżaki i hamaki są już częstym widokiem w siedzibach firm, nie tylko tych dużych i nie tylko z branży IT. Blisko 90 proc. pracowników biurowych deklaruje, że design miejsca pracy ma dla nich duże znaczenie – stąd przestrzenie biurowe coraz częściej są aranżowane kreatywnie i z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań. Najciekawszych i najbardziej kreatywnych przestrzeni biurowych szuka CBRE w drugiej edycji konkursu OFFICE SUPERSTAR 2018.

    Więcej…