Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Klipy do akt

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt TIERRA GROUP
Przemysłowa 19

63-020 Łękno

tel. +48 6 883 35 06

biuro@tierra.com.pl
http://www.tierra.com.pl/
Dodane 4 msc. i 3 tygodnie temu

Opis

ZABAWNE KLIPU OD RAPESCO

W ofercie firmy Tierra Group pojawiły się klipy z wyżłobioną minką. Od teraz praca w biurze będzie dużo milsza. Te zabawne, atrakcyjne klipy Rapesco, dostępne w rozmiarach 19 oraz 32mm mają 3 różne wzory emoji w 3 kolorach, wersję z serduszkiem oraz "ptaszkiem".

 • Idealne do zbierania dokumentów lub zabezpieczania luźnych arkuszy papieru, metalowe klipsy odchylają się w celu ułatwienia aplikacji
 • Każdy pakiet zawiera 20 klipów składanych
 • Klipsy odchylane do tyłu ułatwiają wkładanie/ wyjmowanie dokumentów
 • Kolory: żółty, niebieski, różowy, brudny róż, zielony
 • Zabawne różne projekty emoji oraz serduszko i "ptaszek"
 • Opakowanie zawiera 20 sztuk
 • Rozmiar: 19 lub 32 mm

KLIPSY SKŁADANE RAPESCO EMOJI 32MM PK20

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Ciekawa grafika.

Lokalizacja

Łękno, Polska, Europa
Przemysłowa 19 , 63-020

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 685
Wyświetlony: 589
Wygasa: 2 msc. i 3 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Videoreportaż - Majówka OSAA'2019

  To było wyjątkowe spotkanie, bo jubileuszowe. Już po raz 14 na targach, a 20 lat biznesowo spotkaliśmy się z przedstawicielami sieci biuroserwisowej OSAA. Z naszego spotkania powstał sentymentalny film. Film nie tylko o sieci, ale przede wszystkim stworzony dla niej.

  Więcej…  
 • Europejski produkt, wysoka jakość, niska cena...

  W dwóch z czterech testów wykonanych przez niemiecki magazyn testów konsumenckich, wkłady atramentowe KMP okazały się najlepszą alternatywą w porównaniu z oryginalnymi. "Stiftung Warentest" - niemiecka organizacja konsumencka porównała produkty OEM i kompatybilne wkłady dla najnowszego wydania swojego magazynu "test". W wyniku testu udowodniono, że alternatywne rozwiązania KMP do drukarek marki HP 302XL i Epson 29XL okazuje się być najlepsze. - "Jakość oferowana przez KMP zamienników jest porównywalna do oryginałów. Przy czym klient może zaoszczędzić nawet 50% na cenie."  - tak podsumował test "Stiftung Warentest" twierdząc również, że KMP to dobry wybór dla tych, którzy używają drukarek marki Epson: "Ich wkłady okazują się być najlepsze i pozwalają zaoszczędzić 40% na tuszu przy wydrukach kolorowych.".

  Więcej…