Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


My Magic Wardrobe

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt CX Dystrybucja Sp. z o.o.
ul. Jana Pawła II nr 66
05-500 Piaseczno

Sekretariat
tel. +48 (22) 489 39 80
fax +48 (22) 489 39 81
e-mail: info@cxdystrybucja.pl
http://www.cxdystrybucja.pl/home/
Dodane 1 miesiąc i 3 tygodnie temu

Opis

Książki do zabawy Moja Magiczna garderoba.

 Zestawy dla dzieci do kreatywnej zabawy. Każdy zawiera planszę z 4 postaciami, papierowe, samoprzylepne ubranka różnego rodzaju do pokolorowania i naklejki przedstawiające dodatki do ubioru: nakrycia głowy, buty, akcesoria.

Papierowe stroje można kolorować flamastrami lub kredkami. Wybrane elementy garderoby można dowolnie przyklejać na postacie uzupełniając ich kreacje gotowymi naklejkami - dodatkami. 

Zestawy dostępne są w 4 wersjach odpowiadającym 4 porom roku.

Produkt oferowany jest prze firmę CXDystrybucja.

Marka: Stick'n.

Zapraszamy do zamówień na targach wirtualnych, które trwają do 9 czerwca 2020 roku.

 

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Genialna zabawa dla starszych i młodszych.

Lokalizacja

Piaseczno, Polska, Europa
Jana Pawła II nr 66 , 05-500

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 614
Wyświetlony: 296
Wygasa: 2 msc. i 4 dni od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Szafki metalowe do szkół

    Wiele szkół ma już w swoim posiadaniu szafki szkolne metalowe. Jednak duża ilość szkół stoi właśnie przed wyborem. W rozporządzeniu ministra edukacji narodowej z dnia 25 sierpnia 2009 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2009 r. Nr 139, poz. 1130) czytamy m.in że "w pomieszczeniach szkoły lub placówki powinno się zapewnić uczniom możliwość pozostawienia części podręczników oraz przyborów szkolnych", lecz to rozporządzenie nie precyzuje dokładnie jakiego rodzaju miejsce powinno być zapewnione. 

    Więcej…  
  • Stawiamy na produkty dobrej jakości i niepowtarzalne

    Dokładnie rok temu w ofercie firmy Panta Plast Sp. z o.o. pojawił się zupełnie nowy asortyment. Dotychczas słynący głównie z galanterii biurowej i szkolnej producent z Łodzi, do swojego portfolio dodał artykuły piśmienne marki Uni-Max. To był bardzo odważny krok. Jak po tym czasie ocenia sprzedaż nowej oferty Łukasz Komorowski, Dyrektor Handlowy firmy Panta Plast Sp. z o.o.? O tym oraz o kolejnej grupie produktowej rozmawialiśmy podczas targów w Kompanii Biurowej w dniu 22 września 2017 roku.

    Więcej…