Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ołówek Black'Peps Pastel

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt CX Dystrybucja Sp. z o.o.
ul. Jana Pawła II nr 66
05-500 Piaseczno

Sekretariat
tel. +48 (22) 489 39 80
fax +48 (22) 489 39 81
e-mail: info@cxdystrybucja.pl
http://maped.pl/
Dodane 1 miesiąc i 4 dni temu

Opis

Ołówki Black'Peps Pastel z gumką

Maped to francuska firma rodzinna działająca od 1947 roku. Firma rozwój swój opiera na innowacyjności i oferowaniu klientom produktów najwyższej jakości. Ołówek z gumką Black'Peps wykonany jest z drewna lipowego, trójkątny kształt, odporny na złamania grafit. Kolory pastelowe (turkus, koral i fiolet) z metalizowanym nadrukiem oraz białą gumką na końcu.

Miękkość grafitu : HB
Jednostka sprzedaży: 1 szt. lub w zestawie po 3 sztuki w display'u.


Produkt dostępny premierowo podczas wirtualnych targów:

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Pastelowe kolory.

Lokalizacja

Piaseczno, Polska, Europa
Jana Pawła II nr 66 , 05-500

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 619
Wyświetlony: 366
Wygasa: 3 msc. i 4 dni od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Zakończyło się święto reklamy i druku

    14 lutego zakończyła się 16. edycja jednej z największych imprez wystawienniczych, która na 3 dni skupiła ok. 21 000 zwiedzających. W ocenie organizatora, wystawców, jak i przybyłych gości targi można uznać za udane, szczególnie uwzględniając udział ok. 3500 zwiedzających z zagranicy z 52 krajów. Wysoki poziom produktów, usług, a także wszystkich punktów programu targowego kolejny raz potwierdzają, że RemaDays Warsaw to w świecie reklamy i druku wydarzenie, którego nie można przegapić.

    Więcej…  
  • To tutaj tworzą się trendy

    Targi Paperworld za nami. 4 dni aktywnych rozmów, poznawania nowych produktów, obserwacja rynku... Nasza 15 wizyta na tych największych targach w branży potwierdza ich prestiż. Wprawdzie widoczne jest kurczenie się tego sektora, jednak Frankfurt znajduje na to idealne rozwiązanie.

    Więcej…