Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Tablice planery MemoBe

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Amex Stationery Sp. z o.o. właściciel marki MemoBe
www.amexgroup.pl
Dział Obsługi Klienta: +48 12 684 67 40
www.memobe.eu

Opis

Tablice planery MemoBe

Tablice z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną z nadrukowanym terminarzem do planowania zadań tygodniowych, miesięcznych lub rocznych. Właściwości suchościeralne pozwalają na pisanie po powierzchni tablic markerami suchościeralnymi lub kredowymi, a właściwości magnetyczne dają możliwość umieszczania na nich rysunków, plakatów i ogłoszeń za pomocą magnesów. Powierzchnia tablic wykonana jest z wysokiej jakości stali lakierowanej w kolorze białym. Trwały nieścieralny nadruk w językach polskim i angielskim jest w kolorze czarnym. Z tyłu tablic zastosowano pilśnię, która pełni rolę usztywnienia. Tablice dostępne są w dwóch wariantach ram - drewnianej oraz aluminiowej.

Tablice w formie planera polecane są jako podstawowe wyposażenie dla wszystkich jednostek edukacyjnych, instytucji biurowych, a przede wszystkim do pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Klasyczna i modernistyczna konstrukcja oraz kunsztowne wykończenie sprawiają, że doskonale wkomponowują się one w wystrój każdego wnętrza. Tablica jako nośnik informacji przejmuje również rolę organizatora codziennych zajęć zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych. Pozwala na uporządkowanie notatek, prezentację rysunków dziecka i innych ważnych informacji. Produkt przeznaczony jest do użytku wewnętrznego. 

Tablice MemoBe cechuje niezwykła trwałość i sztywność, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, które zapewniają bezpieczeństwo podczas ich montażu i użytkowania. Ze względu na wysoką jakość powierzchni, prezentowane na tablicach treści są dobrze widoczne i czytelne. Ich czyszczenie jest niezwykle proste - wystarczy użyć miękkiej gąbki lub ściereczki. Do pisania po tablicach należy używać wyłącznie markerów przeznaczonych do tablic. W zestawie do każdej tablicy dołączone są wkrętki montażowe, marker suchościeralny, magnesy, gąbka oraz instrukcja montażu. 

 

Planery MemoBe są dostępne w następujących wariantach:

 • tygodniowy - pionowy, wym. 30x60 cm
 • tygodniowy - poziomy, wym. 90x60 cm
 • miesięczny - poziomy, wym. 120x90 cm
 • roczny - poziomy, wym. 120x90 cm
 • roczny - poziomy, wym. 150x100 cm

Tablice suchościeralne magnetyczne MemoBe posiadają Certyfikat Zgodności, który potwierdza, że wyrób spełnia wymagania zawarte w normie PN-EN 14434:2010, tzn. jest bezpieczny podczas jego montażu i użytkowania. Produkt opatrzony jest znakiem B (Bezpieczeństwo).

O marce

 

MemoBe to marka, której ideą jest odkrywanie możliwości, jakie daje użytkownikom jej asortyment ? m.in. tablice suchościeralne, różnego rodzaju markery i inne akcesoria biurowe. Powstała z myślą o kreatywnych, odważnych i otwartych na zmiany osobach, dostrzegających możliwość wyrażania siebie nawet w pozornie standardowych produktach.

Kontakt:

 

Amex Stationery Sp. z o.o. właściciel marki MemoBe

 

www.amexgroup.pl

 

Dział Obsługi Klienta: +48 12 684 67 40

 

www.memobe.eu 

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Kraków, Polska, Europa
Sikorki 2, 31-589

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 789
Wyświetlony: 523
Wygasa: 2024-04-29 12:43:00

Komentarze

comments powered by Disqus

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • OSAA i Allper odwiedzili...miejsce spotkań Bogów

  Nepal to różnorodna, dzika i nieskażona przyroda: od subtropikalnej dżungli przez malownicze tarasy ryżowe i rwące rzeki, po majestatyczne, ośnieżone szczyty górskie oraz magiczna atmosfera miast, w których czas zatrzymał się kilkaset lat temu.

  Więcej…  
 • Od 16 kwietnia musisz nosić maskę - sprawdź kogo dotyczy nakaz.

   

  Zgodnie z § 18. 1. od dnia 16 kwietnia 2020 r. do odwołania nakłada się obowiązek zakrywania, przy pomocy odzieży lub jej części, maski albo maseczki, ust i nosa. Jak ten nakaz wygląda w praktyce? Poniżej najważniejsze informacje, aby w przyszłości uniknąć nieporozumień i mandatów.

  Więcej…