Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Teczka z gumką preszpan

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt TIERRA GROUP
Przemysłowa 19

63-020 Łękno

tel. +48 6 883 35 06

biuro@tierra.com.pl
https://www.tierra.com.pl/
Dodane 2 msc. i 6 dni temu

Opis

Teczki z gumką preszpan A4

Nowa kolekcja teczek biurowych w formacie A4. Dostępne w 10 soczystych kolorach: niebieskim (kod: PTZGA4/NIE), różowym (/ROZ), żółtym (/ZOL), limonkowym (/LIM), pomarańczowym (/POM), czerwonym, czarnym, fioletowym, zielonym, granatowym.

Teczki wykonane z preszpanu – to rodzaj wielowarstwowej, mocno prasowanej tektury, w której surowcem jest papier o grubości od 0,1 mm do 50 mm. Powierzchnia preszpanu jest gładka, trudnonasiąkalna. Posiada dużą wytrzymałość mechaniczną na ścieranie i zginanie.

Do produkcji preszpanu używa się szlachetnych surowców włóknistych w postaci półmasy bawełnianej, twardej masy celulozowej, makulatury. Najcieńsze preszpany produkowano na maszynach płaskositowych, najbardziej popularne – do grubości 5 mm wykonywano na tekturówkach lub na maszynach okrągłositowych. Duże grubości wykonywano poprzez sklejenie kilku arkuszy. Aby uzyskać efekt gładkości, materiał obrabiany był poprzez prasowanie i gładzenie w kalandrze frykcyjnym, następnie był polerowany kamieniami agatowymi.

W ofercie marki ESCUELA, która jest marką własną firmy TIERRA GROUP obecnie dostępne są także:

 • zmazywacze
 • naboje do piór
 • papier xero - kolorowy
 • obwoluty

Pełna oferta dostępna jest w katalogu na stronach: 88-89

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Szeroka oferta kolorystyczna.

Lokalizacja

Łękno, Polska, Europa
Przemysłowa 19 , 63-020

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 697
Wyświetlony: 445
Wygasa: 6 msc. i 3 tygodnie od teraz

Komentarze


Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Czy tablet może już zastąpić laptopa?

  W ostatnich miesiącach byliśmy świadkami premier wielu nowych tabletów, wyposażonych w Windows 8. Idea tabletu wyposażonego w system operacyjny Microsoft nie jest niczym nowym, ale dopiero prezentacja procesora Intel Atom 4-ej generacji, dała nadzieję na niewielkie urządzenia, zapewniające odpowiednią wydajność.

  Więcej…  
 • Przygotowujemy się do sezonu Bożego Narodzenia

  Wakacje dobiegły końca. Kto wie, co było hitem sprzedażowym tego lata? Oczywiście złote, srebrne, kolorowe metaliczne tatuaże. W naszej redakcji także było istne szaleństwo w testowaniu produktu dystrybuowanego przez firmę Rozette. O pomysłach na nową ofertę rozmawiamy z Kingą Stefańską-Boszhard, właścicielką firmy.

  Więcej…