Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Teczka z gumką preszpan

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt TIERRA GROUP
Przemysłowa 19

63-020 Łękno

tel. +48 6 883 35 06

biuro@tierra.com.pl
https://www.tierra.com.pl/
Dodane 5 msc. i 2 tygodnie temu

Opis

Teczki z gumką preszpan A4

Nowa kolekcja teczek biurowych w formacie A4. Dostępne w 10 soczystych kolorach: niebieskim (kod: PTZGA4/NIE), różowym (/ROZ), żółtym (/ZOL), limonkowym (/LIM), pomarańczowym (/POM), czerwonym, czarnym, fioletowym, zielonym, granatowym.

Teczki wykonane z preszpanu – to rodzaj wielowarstwowej, mocno prasowanej tektury, w której surowcem jest papier o grubości od 0,1 mm do 50 mm. Powierzchnia preszpanu jest gładka, trudnonasiąkalna. Posiada dużą wytrzymałość mechaniczną na ścieranie i zginanie.

Do produkcji preszpanu używa się szlachetnych surowców włóknistych w postaci półmasy bawełnianej, twardej masy celulozowej, makulatury. Najcieńsze preszpany produkowano na maszynach płaskositowych, najbardziej popularne – do grubości 5 mm wykonywano na tekturówkach lub na maszynach okrągłositowych. Duże grubości wykonywano poprzez sklejenie kilku arkuszy. Aby uzyskać efekt gładkości, materiał obrabiany był poprzez prasowanie i gładzenie w kalandrze frykcyjnym, następnie był polerowany kamieniami agatowymi.

W ofercie marki ESCUELA, która jest marką własną firmy TIERRA GROUP obecnie dostępne są także:

 • zmazywacze
 • naboje do piór
 • papier xero - kolorowy
 • obwoluty

Pełna oferta dostępna jest w katalogu na stronach: 88-89

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Szeroka oferta kolorystyczna.

Lokalizacja

Łękno, Polska, Europa
Przemysłowa 19 , 63-020

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 697
Wyświetlony: 487
Wygasa: 3 msc. i 2 tygodnie od teraz

Komentarze


Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Tick Tock, Tick Tock

  Najnowsza kolekcja firmy ROZETTE o błyskotliwej nazwie Tick Tock podbija polski rynek. Po serii MOJITO, o której pisaliśmy jakiś czas temu (http://www.scanner.com.pl/szkola/nowe-produkty/1682-lubisz-mojito) przyszedł czas na kolejną piękną kolekcję. Utrzymana w kolorystyce brudnego różu i turkusu seria artykułów do szkoły już podbiła serca sklepikarzy. Teraz poznają ją klienci w całej Polsce.

  Więcej…  
 • Torby wielokrotnego użytku – dlaczego warto je stosować?

  Plastikowe, jednorazowe torby na zakupy są użytkowane i sprzedawane niemalże wszędzie. Przeciętny człowiek zużywa kilka plastikowych toreb na zakupy na tydzień. Miliardy worków jest wyrzucanych każdego dnia na świecie. Już ten fakt jest wystarczającym powodem, dla którego warto rozważyć użycie torby na zakupy wielokrotnego użytku. Jeżeli te dane Cię nie przekonują, przygotowaliśmy szereg innych argumentów, które przemawiają za użyciem ekologicznych toreb.

  Więcej…