Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zestaw Cool Candy

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Mer Plus Sp.J.
TELEFON
tel.: +48 22 783 37 04
tel.: +48 22 783 37 02
E-MAIL
e-mail: aga@jovi.net.pl
https://sklep.jovi.net.pl/
Dodane 3 msc. i 1 tydzień temu

Opis

Malowanie palcami z zestawem PLASTELIN MARKI JOVI - to zupełna Nowość!
 
PLASTILINA JOVI to modelująca masa roślinna, która nigdy nie wysycha. Pozwala ona na tworzenie figur objętościowych i innych technik jak malowanie PLASTILINĄ na papierze.
To niesamowita i przyjemna technika malowania za pomocą plasteliny! Ekskluzywne i oryginalne zestawy, w których znajdziemy ramkę na swoją pracę,  8 PASTELOWYCH kostek PLASTILINA 50 gr, 3 gotowe szablony, 2 czyste szablony, 3 narzędzia do modelowania, 1 wałek, 1 instrukcję.

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty To niesamowita i przyjemna technika malowania za pomocą plasteliny!

Lokalizacja

Sulejówek, Polska, Europa
Rataja 7B , 05-070

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 701
Wyświetlony: 183
Wygasa: 4 msc. i 1 tydzień od teraz

Komentarze


Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Jak wydrukować doskonałą fotografię?

    W ostatnich latach fotografia staje się coraz bardziej popularnym zainteresowaniem wielu z nas. Mimo powszechnego trendu przechowywania zdjęć na dysku komputera, często jednak decydujemy się na przeniesienie ich na papier, by móc namacalnie, w tradycyjny sposób cieszyć się efektami. Jak zatem wydrukować idealną fotografię?

    Więcej…  
  • Zbuduj zespół swoich marzeń!!

    Być może zadajesz sobie czasem pytanie, dlaczego w niektórych firmach ludzie są zaangażowani i chętnie zostają po godzinach, a z Twojej uciekają pomimo pozornie wspaniałych warunków? Być może zastanawiasz się czasem, dlaczego pomimo nowych osób w zespole, to Ty masz nadal najwięcej pracy?

    Więcej…