Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Od stycznia 2015 roku można korzystać z nowych, praktycznych i innowacyjnych produktów, które pojawiły się w ofercie Avery Zweckform. W poszerzonym asortymencie znalazły się Usuwalne etykiety Heavy Duty, które mimo, że są niezwykle wytrzymałe to dają się łatwo usunąć, nie pozostawiając przy tym śladów kleju. Kolejna nowość to etykiety na mrożonki – idealne do oznaczania produktów, które muszą być przechowywane w temperaturze poniżej zera.

Usuwalne etykiety Heavy Duty

Poliestrowe etykiety Heavy Duty od Avery Zweckform wyróżnia doskonała wytrzymałość – są wodoodporne oraz odporne na niekorzystne warunki, m.in. atmosferyczne. Nadają się zarówno do oznaczania urządzeń elektronicznych i sprzętów biurowych, jak i do etykietowania przedmiotów w magazynach, czy przy liniach produkcyjnych. 

Zupełnie nowe, białe usuwalne etykiety Heavy Duty oprócz tego, że również bardzo wytrzymałe, są jednocześnie łatwe do usunięcia, a po ich zdjęciu nie pozostają żadne ślady kleju. Etykiety są wodoodporne, odporne na smary, brud, promieniowanie UV, temperaturę (-20 °C do +80 °C), a także na rozdarcia. 

Usuwalne etykiety Heavy Duty są idealne do czasowego oznaczania ważnych informacji na powierzchniach znajdujących się na zewnątrz i narażonych na kontakt z trudnymi warunkami atmosferycznymi. Warto też ich używać do tymczasowego etykietowania produktów, informowania o promocjach, lub oznaczania sprzętów. 

Etykiety na mrożonki

Kolejna tegoroczna nowość w asortymencie Avery Zweckform – etykiety na mrożonki – została stworzona do oznaczania produktów, które muszą być przechowywane w bardzo niskich temperaturach, np. w lodówkach i zamrażalnikach. Dużą zaletą etykiet jest to, że pewnie przylegają nawet do lekko oszronionych powierzchni. Minimalna temperatura ich naklejania to to -20°C, jednak są one odporne na temperaturę nawet od -50° do +70°C.

Dodatkowym atutem etykiet jest zastosowanie specjalistycznego kleju, który sprawia, że nadają się one do kontaktu z suchą, beztłuszczową żywnością. Etykiety na mrożonki mogą być zadrukowywane we wszystkich drukarkach atramentowych i laserowych.

 

Wybrane ogłoszenia

Podręczny zestaw notesów i zakładek marki d.rect. ...
Niszczarka Automatyczna P-1 (paski 7.2 mm).
Pastelowa plastelina od JOVI.
Produkcja: Polska!!
Przepiękne ręcznie malowane torebki okolicznościow ...
Produkt wielokrotnego użytku.
Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED
Książki do zabawy Moja Magiczna garderoba.
Nowe tonery do drukarek Canon.
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Monsterowe temperówki.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Majówka z Epson - atrakcyjne nagrody!

    Przedłużamy majówkę! Tym hasłem rozpoczęła ten tydzień firma Rafcom. Wspólnie z firmą Epson przygotowała dla wszystkich klientów promocję z atrakcyjnymi nagrodami. Jak je zdobyć? Wystarczy kupować produkty marki Epson i wymieniać je na karty podarunkowe.

    Więcej…  
  • Wiesz, że Polacy najczęściej są szefami lub odkrywcami?

    Wyniki badania charakterów pisma Polaków przeprowadzonego przez firmę Schneider we współpracy z Biurem Podróży Reklamy dowodzą, że najwięcej wśród nas jest: szefów i odkrywców, a najmniej organizatorów, perfekcjonistów i rozmówców.

    Więcej…