Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Od stycznia 2015 roku można korzystać z nowych, praktycznych i innowacyjnych produktów, które pojawiły się w ofercie Avery Zweckform. W poszerzonym asortymencie znalazły się Usuwalne etykiety Heavy Duty, które mimo, że są niezwykle wytrzymałe to dają się łatwo usunąć, nie pozostawiając przy tym śladów kleju. Kolejna nowość to etykiety na mrożonki – idealne do oznaczania produktów, które muszą być przechowywane w temperaturze poniżej zera.

Usuwalne etykiety Heavy Duty

Poliestrowe etykiety Heavy Duty od Avery Zweckform wyróżnia doskonała wytrzymałość – są wodoodporne oraz odporne na niekorzystne warunki, m.in. atmosferyczne. Nadają się zarówno do oznaczania urządzeń elektronicznych i sprzętów biurowych, jak i do etykietowania przedmiotów w magazynach, czy przy liniach produkcyjnych. 

Zupełnie nowe, białe usuwalne etykiety Heavy Duty oprócz tego, że również bardzo wytrzymałe, są jednocześnie łatwe do usunięcia, a po ich zdjęciu nie pozostają żadne ślady kleju. Etykiety są wodoodporne, odporne na smary, brud, promieniowanie UV, temperaturę (-20 °C do +80 °C), a także na rozdarcia. 

Usuwalne etykiety Heavy Duty są idealne do czasowego oznaczania ważnych informacji na powierzchniach znajdujących się na zewnątrz i narażonych na kontakt z trudnymi warunkami atmosferycznymi. Warto też ich używać do tymczasowego etykietowania produktów, informowania o promocjach, lub oznaczania sprzętów. 

Etykiety na mrożonki

Kolejna tegoroczna nowość w asortymencie Avery Zweckform – etykiety na mrożonki – została stworzona do oznaczania produktów, które muszą być przechowywane w bardzo niskich temperaturach, np. w lodówkach i zamrażalnikach. Dużą zaletą etykiet jest to, że pewnie przylegają nawet do lekko oszronionych powierzchni. Minimalna temperatura ich naklejania to to -20°C, jednak są one odporne na temperaturę nawet od -50° do +70°C.

Dodatkowym atutem etykiet jest zastosowanie specjalistycznego kleju, który sprawia, że nadają się one do kontaktu z suchą, beztłuszczową żywnością. Etykiety na mrożonki mogą być zadrukowywane we wszystkich drukarkach atramentowych i laserowych.

 

Wybrane ogłoszenia

Nowa oferta w marce KMP.
Ołówek z popularnej serii Gwiazdki w wersji metali ...
Monsterowe temperówki.
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.
Nowe tonery do drukarek Canon.
Niszczarka Automatyczna P-1 (paski 7.2 mm).
Firma Gross Wazia z siedzibą w Łodzi szuka pracown ...
Kredki woskowe do różnych powierzchni
BLOCZEK D.RECT 75x75mm 9x25K MAGIC TODAY
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Zespół Rafcom zaprasza do współpracy.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Prezentownik 2019. Poznaj wyjątkowe prezenty spod znaku Activejet.

    Nadszedł grudzień, najbardziej niezwykły miesiąc roku - czas magii i wyczekiwanych Świąt Bożego Narodzenia. W naszych domach już niebawem staną choinki, zanim zaś na niebie rozbłyśnie pierwsza gwiazda - czekają nas gorące dni poszukiwań wymarzonych prezentów. Jeśli nie masz jeszcze prezentów - nie martw się, my je mamy! Zajrzyj do Prezentownika 2019 od Activejet i pozwól się zainspirować.

    Więcej…  
  • Siła nabywcza mieszkańców Europy

    Zgodnie z wynikiem badań widać duże dysproporcje w sile nabywczej mieszkańców poszczególnych krajów w Europie. Polska nadal zdecydowanie poniżej średniej. Wyniki najnowszego raportu dotyczącego siły nabywczej mieszkańców Europy – „GfK Purchasing Power Index 2013” wynika, że europejscy konsumenci mieli do dyspozycji, na wydatki lub oszczędności, łącznie około 8,62 biliona euro.

    Więcej…