Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Luka to jedna z największych hurtowni w branży biurowo-szkolnej i zabawkowej w Polsce. 

Wierzymy w innowację

Firma promuje innowacyjność i kreatywność poprzez wdrażanie nowoczesnych metod zarządzania gospodarką magazynową (WMS), rozwój platformy sprzedażowej B2B oraz wprowadzanie nowatorskich rozwiązań w zakresie organizacji i zarządzania przedsiębiorstwem.

Jesteśmy zgranym zespołem

Właściciele stawiają na rodzinną atmosferę w miejscu pracy. Ważne jest, aby ten element codzienności również kojarzył się z czymś dobrym, przyjemnym, czymś, co daje satysfakcję i radość.Mamy długą historię

Firma istnieje na rynku od 1991r. Przez ten czas stała się profesjonalną firmą posiadającą wysoko wykwalifikowany personel, nowoczesną bazę biurowo-magazynową oraz własną flotę samochodową. Dzięki długoletniej obecności na rynku współpracuje ona z najlepszymi producentami oraz dystrybutorami tej branży.30 lat minęło

W roku 2021 hurtownia obchodziła 30 lat istnienia naszej firmy. Profesjonalizm, konsekwencja w działaniu, uczciwość i lojalność to fundamenty jej pracy.
Jak zapewnia zarząd firmy z ogromną satysfakcją spogląda on wstecz. Jak mówi Zofia Trzaska - właścicielka hurtowni: - Patrząc dziś na obraz naszej firmy widzimy ogromne tempo rozwoju.
Z małego przedsiębiorstwa hurtownia Luka stała się liderem w branży biurowej. Pracownicy firmy wierzą, że kluczem do sukcesu są ludzie, więc Zarząd firmy chce serdecznie podziękować wszystkim pracownikom, klientom oraz partnerom za współpracę. Mamy nadzieję, że przed hurtownią LIKA kolejne lata wspólnej pracy i sukcesów.

Ofertę firmy LUKA można obecnie znaleźć na nowej platformie zakupowej: https://lukaplatforma.pl/

Ponadto sezonowo zaprasza ona do siebie na lokalne spotkania integracyjne. Targi to także czas, gdy można zapoznać się z nowościami na kolejne sezony. 

Polub LUKA na FB: https://www.facebook.com/Hurtownia.Luka.Katowice/

Obserwuj na Instagramie: https://www.instagram.com/luka__hurtownia_katowice/  

SZYBKA DOSTAWA

Dostarczamy w przeciągu 24 h

 
ZAMÓW TELEFONICZNIE

+48 32 506 55 00

 
GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek, Środa, Piątek ? 8:00-16:00
Wtorek, Czwartek ? 8:00-18:00
Sobota nieczynne

 


Losowo wybrane artykuły branżowe

  • ActiveJet ? jeszcze bardziej wydajne produkty

    Marka ActiveJet, lider na rynku materiałów eksploatacyjnych w Polsce, wprowadziła do oferty nowe tusze w wersji Premium o symbolach AH-650BR oraz AH-650CR. Najnowsze produkty przeznaczone są do urządzeń drukujących marki HP i charakteryzują się dwukrotnie większą wydajnością.

    Więcej…  
  • Navigator - papier klasy premium dostępny w ofercie Rafcom!

    Papiery w ofercie firmy Rafcom są zupełną nowością w jej asortymencie. Te klasy premium na pewno uzupełnią dotychczasowe zakupy wszystkich klientów.

    Więcej…