Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Do szybkiego i efektywnego usuwania kurzu oraz innych zanieczyszczeń.

Polecamy

Subskrypcja

ASTRA Jacek T. Pazik

Inter astra
Osoba kontaktowa: Sebastian Brodziak
Email: marketing@astralomza.pl
Ulica: Nowogrodzka 151a
Kod pocztowy: 18-400
Miasto: Łomża
Telefon: 86 218 24 65
Fax: 86 218 24 65
Dni pracy:
 • Poniedziałek
 • Wtorek
 • Środa
 • Czwartek
 • Piątek

Firma ASTRA działa na polskim rynku od 2002 roku. Od samego początku specjalizacją był handel artykułami biurowymi, szkolnymi, papierniczymi oraz zabawkami.

Na przestrzeni lat firma przeobraziła się z małego sklepu w czołowego dystrybutora, dzięki czemu została 3-krotnym laureatem Gazel Biznesu, prestiżowej nagrody dla najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce, organizowanym przez gazetę Puls Biznesu. Od kilku lat firma nieprzerwanie uczestniczy także w programie Rzetelna Firma. Swoim zasięgiem ASTRA obejmuje przede wszystkim województwa mazowieckie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, kujawsko-pomorskie oraz pomorskie.

Zaawansowana logistyka pozwala jednak dostarczać towar w każde miejsce w Polsce, dlatego nie ograniczamy się jedynie do stałych punktów odbioru. Przez kilkanaście lat swojej działalności firma zdążyła wyrobić sobie ugruntowaną pozycję na rynku, znajdując się w czołówce największych hurtowni artykułów szkolnych i biurowych w kraju.

Czynnikiem wyróżniającym firmę jest szeroka dostępność asortymentu (licząca kilkanaście tysięcy pozycji), czas realizacji oraz atrakcyjne ceny.

Wybrane ogłoszenia

Ręcznie malowane torebki.
Totalny hit tego roku.
Poszukiwani handlowcy!!
Praca dla marketingowca.
Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Różowa seria od RAPESCO

  Nie ma chyba drugiego tak wyrazistego znaczeniowo koloru jak kolor różowy. W ostatnim czasie dość mocno zastanawialiśmy się co doprowadziło do takiego stanu rzeczy i doszliśmy do wniosku, że warto tymi przemyśleniami podzielić się na łamach naszego portalu. Tym bardziej, że niezmiennie gości on w naszych domach i biurach, mimo, że co roku to nie on jest okrzykiwany kolorem roku.

  Więcej…  
 • 4 Colours w ofercie MAT 2003

  Piękna, kolorowa i wpadająca w oko seria artykułów papierniczych 4 Colours to idealna propozycja dla studentów, uczniów gimnazjum lub do biura. Kolory umieszczone w najnowszej serii produktów firmy MAT 2003 wprowadzają uśmiech i radość.

  Więcej…