Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PBS Connect Polska Sp. z o. o.

logoPBSpl_rgb
Osoba kontaktowa: Eliza Har
Email: eliza.har@pbspolska.eu
Ulica: Annopol 3
Kod pocztowy: 03-236
Miasto: Warszawa
Telefon: +48 22 243 00 40
Fax: +48 22 243 00 44
Dni pracy:
 • Poniedziałek
 • Wtorek
 • Środa
 • Czwartek
 • Piątek

PBS Connect Polska to producent i hurtowy dystrybutor artykułów biurowych, papierniczych i szkolnych. W ofercie posiada produkty ponad 30 wiodących marek z całego świata. Więcej informacji na stronie www.pbspolska.eu.

Firma PBS Connect Polska jest polskim oddziałem PBS Holding - europejskiego potentata w zakresie produkcji oraz hurtowej dystrybucji artykułów biurowych na rynkach Europy Zachodniej oraz Centralnej.

Zakres działalności obejmuje szeroki wachlarz aktywności: produkcję, sprzedaż hurtową oraz B2B. Marki takie jak: Q-Connect, Scribo, Biuroprofi, Biro, Alka, Logitec od dziesięcioleci budują potęgę holdingu, którego roczne obroty przekraczają 250 mln EUR. PBS Connect Polska opiera się na wieloletnim doświadczeniu polskiej kadry zarządzającej, najlepszych wzorcach oraz know-how wypracowanych w ramach holdingu na terenie całej Europy.

Znajduje się w: Hurtownie | biurowe

Wybrane ogłoszenia

Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia
Nowość w ofercie HAMELIN
Nowość w ofercie Mer-Plus.
Nowa oferta marki JOVI.
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Ręcznie malowane torebki.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Lubisz Mojito?

  Co roku jakiś hit. Kilka razy w roku kolejne nowości. Mimo, że Kinga Stefańska-Boszhard tym razem łagodnie podchodzi do tematu, my jednogłośnie w redakcji stwierdzamy, że kolekcja szkolna firmy ROZETTE ponownie zawojiwała rynek.

  Więcej…  
 • Poznaj wystawców RemaDays Warsaw 2020

  Do targów RemaDays Warsaw zostało nieco ponad 100 dni. Już teraz dostępna jest lista wystawców, których liczba systematycznie wzrasta. Organizator oferuje także możliwość umawiania spotkań z wystawcami dzięki czemu zaplanujecie Państwo rozmowy handlowe podczas targów.

  Więcej…