Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

F.H.U. Hurt-Land

zab
Email: biuro@zabawkolandia.pl
Ulica: A. Mickiewicza 5
Kod pocztowy: 38-300
Miasto: Gorlice
Telefon: 18 352-03-69
Strona internetowa: Website Title
Dni pracy:
 • Poniedziałek
 • Wtorek
 • Środa
 • Czwartek
 • Piątek
 • Sobota

Pragniemy zaoferować Państwu pełną i wyczerpującą ofertę produktów przeznaczonych dla dzieci.

Staramy się być zawsze na bieżąco, obserwować nowe trendy i wprowadzać wszelkie nowości z branży dziecięcej do Naszej oferty.    

W odróżnieniu od dużych sklepów sieciowych naszym priorytetem jest obsługiwanie naszych Klientów indywidualnie, by każdy kto wejdzie do naszego sklepu, Duży czy Mały czuł się wyjątkowo, poczuł ducha dziecięcej fantazji.    Współpracujemy ze sprawdzonymi i zaprzyjaźnionymi dostawcami o ugruntowanej pozycji na rynku. Wyciągamy również rękę do małych firm, które dopiero rozpoczynają działalność w branży dziecięcej, ale mają w swojej ofercie innowacyjne, dobrze zaprojektowane, bezpieczne produkty.  

Jako zespół, który tworzą sami młodzi ludzie każdego dnia z pełnym zaangażowaniem oraz cząstką dziecka w każdym z nas dążymy do tego, aby nasze sklepy rozwijały się, wychodziły na przeciw Państwa oczekiwaniom oraz stały się miejscem, do którego z przyjemnością warto wrócić w celu spełnienia fantazji każdego dziecka.


Polub nas na Facebook'u.

 

Znajduje się w: Sklepy detaliczne | zabawkarskie

Wybrane ogłoszenia

Poszukujemy osoby chętnej dołączyć do naszego zesp ...
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Idealna do domowego biura.
Jedyny taki zeszyt na rynku 3 w 1
Firma Milan poszukuje handlowca!!
Nowość w ofercie Rozette.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Zadbaj o dane pracując w domu

  Pracujesz w domu? Przygotowując prezentację, pisząc pracę magisterską, tworząc post na bloga czy po prostu odpisując na wiadomość - istotne jest zadbanie o bezpieczeństwo tworzonych danych. Wystarczy bowiem chwila nieuwagi, awaria prądu lub jakikolwiek inny przypadek, aby skutecznie pozbawić nas efektów pracy, której nierzadko poświęciliśmy nawet kilka godzin.

  Więcej…  
 • Nawet 24 miesiące spokoju od ZUS!!

  Państwo w końcu idzie na rękę młodym przedsiębiorcom. Od 1 kwietnia właściciele nowopowstałych firm nie będą musieli płacić składek na ZUS w pełnej wysokości.

  Więcej…