Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rafcom

chill
Osoba kontaktowa: Łucja Zbieniewska
Email: lzbieniewska@rafcom.waw.pl
Ulica: Bodycha 97
Kod pocztowy: 05-820
Miasto: Reguły
Telefon: 728 405 329
Fax: 22 207 20 63
Strona internetowa: Website Title
Dni pracy:
 • Poniedziałek
 • Wtorek
 • Środa
 • Czwartek
 • Piątek

Rafcom istnieje na rynku od września 2005 roku. Zaczęliśmy działalność od hurtowej sprzedaży tonerów i tuszów (oryginalnych oraz ich zamienników) do drukarek laserowych, atramentowych i kopiarek. Stale zwiększamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom klientów.

Obecnie firma zatrudnia ponad 40 pracowników, posiada powierzchnię magazynową 1500 m i 300 m biura. Prowadzimy sprzedaż hurtową na terenie całej Polski oraz krajów Unii Europejskiej. Centrala firmy i magazyn znajdują się w Regułach pod Warszawą, mamy również swoje oddziały w Krakowie, Katowicach i Wrocławiu.

 

Najlepsza jakość

Sprzedawane przez nas tusze i tonery są zawsze najwyższej jakości. Wszystkie zamienniki, które oferujemy, posiadają certyfikaty zgodności z odpowiednimi normami. Dbamy również o bezpieczeństwo zamawianych produktów. Gwarantujemy, że towar będzie dostarczony kompletnie i w nienaruszonym stanie.

Satysfakcja klienta

Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Dlatego ciągle się rozwijamy, poszerzamy naszą ofertę i staramy się, by zawsze sprostać ich oczekiwaniom. Współpracę z kontrahentami opieramy na partnerstwie, szacunku oraz indywidualnym podejściu do klienta. Szeroki asortyment i doskonała jakość produktów

W aktualnej ofercie Rafcomu znajdą Państwo materiały eksploatacyjne do drukarek laserowych i atramentowych, kopiarek, a także produkty do czyszczenia sprzętu elektronicznego, ekranów LCD i plastiku. Oferujemy zarówno produkty oryginalne, jak i doskonałej jakości zamienniki tuszów i tonerów. Gwarantujemy, że są to artykuły fabrycznie nowe, nieużywane, kompletne, oryginalnie zapakowane, nie regenerowane, nie poddane procesom ponownego napełniania, recyklingu, demontażu lub wymiany jakichkolwiek elementów.

Dobra jakość za niewygórowaną cenę to nasz kluczowy atut. Działamy już od 10 lat, a dzięki temu doświadczeniu mogliśmy stworzyć produkty innowacyjne, o najwyższej jakości, które spełniają rygorystyczne wymagania certyfikacyjne ISO, a jednocześnie są trwałe i wydajne.

Wśród materiałów eksploatacyjnych oferowanych przez Rafcom znajdują się produkty następujących producentów:

 

         - (kompatybilne materiały eksploatacyjne)

 

 

    - (artykuły czyszczące)

 


 

Współpraca

Wszystkich klientów zapraszamy do rejestracji w serwisie b2b - internetowej platformie zakupowej. Zakupy przez internet to całodobowy dostęp do oferowanych przez nas produktów, licznych promocji, wyprzedaży oraz ofert specjalnych.

 

Warunkiem rejestracji w serwisie jest:

 • wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego,
 • dostarczenie pełnomocnictwa - jeżeli klient jest reprezentowany przez pełnomocnika lub jeżeli reprezentacja nie wynika z danych zawartych w publicznie dostępnych rejestrach i ewidencjach,
 • skan dowodu osobistego (z obu stron) klienta (jeżeli jest osobą fizyczną - dotyczy także wspólników spółki cywilnej) lub osób reprezentujących klienta, a także osób upoważnionych do odbioru towaru.

Po weryfikacji danych przez Administratora klienci uzyskują pełny dostęp do towarów z oferty Rafcom.

 

Zapraszamy na naszą stronę www.rafcom.waw.pl oraz na nasz profil na Facebook'u.

Dla naszych Fanów przygotowaliśmy mnóstwo prezentów.

Wybrane ogłoszenia

Jedyny taki zeszyt na rynku 3 w 1
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Firma Milan poszukuje handlowca!!
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Idealna do domowego biura.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Farby pakowane po 500 ml.
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Poszukujemy osoby chętnej dołączyć do naszego zesp ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Branżo - błagamy - pomóżcie!!

  Ile jest osób w branży? Jestem pewna, że 20.000 się zbierze. Dlaczego liczę na taką liczbę? Bo właśnie minimum tyle pieniędzy potrzebujemy, aby zebrać na naszą koleżankę z branży - Agnieszkę Sęk-Izdebską. 

  Więcej…  
 • Bo warto pomagać...

  Przez jednych zwany mekką alpinistów, Nepal to kraj, w którym edukacja to niezmierzone pole do doskonalenia i rozwoju. Droga do wykształcenia zdaje się być tutaj porównywalna ze dobyciem Mont Everest. Na 29 mln ludzi zamieszkujących Nepal, około 35% to analfabeci.

  Więcej…