Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Cricco to absolutny niezbędnik każdego dziecka.

SubskrypcjaWycena Nieruchomości Magdalena Szabat

Osoba kontaktowa: Anna Kowary
Email: szabatwyce@wp.pl
Ulica: Hłaski 34
Kod pocztowy: 54-608
Miasto: Wrocław
Telefon: 603513798
Strona internetowa: Website Title
Dni pracy:
 • Poniedziałek
 • Wtorek
 • Środa
 • Czwartek
 • Piątek
 • Sobota
Głównym kierunkiem mojej działalności jest wycena mieszkania Wrocław. Wyceny sporządzane są w formie operatów szacunkowych zgodnie z przepisami prawa, standardami zawodowymi oraz zasadami dobrej praktyki zawodowej. Oferta skierowana jest do firm, instytucji, urzędów oraz klientów indywidualnych. Wszystkie wyceny wykonywane są rzetelnie i terminowo. Operaty oraz inne opracowania i ekspertyzy wykonywane są z zachowaniem zasady poufności i tajemnicy zawodowej. Zakres usług wyceny: nieruchomości gruntowe niezabudowane (działki o przeznaczeniu budowlanym, usługowym, rolniczym itp.), nieruchomości lokalowe (mieszkalne, użytkowe), nieruchomości zabudowane (domy mieszkalne, budynki gospodarcze), nieruchomości komercyjne (przemysłowe, biurowe, magazynowe), ograniczone prawa rzeczowe (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, służebność), określenie wartości nieruchomości dla indywidualnych potrzeb inwestora. Wyceny dla potrzeb: zabezpieczenia wierzytelności kredytodawcy (bankowych), transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości, dla celów ubezpieczeniowych, ustalenia wartości środków trwałych jako podstawy do naliczania amortyzacji, aktualizacji opłat rocznych z tytułu użytkowania wieczystego, ustalenia stawki czynszu najmu lub dzierżawy, pozostałych zgodnie z potrzebami zamawiającego. Koszt sporządzenia wyceny ustalany jest indywidualnie i zależy min od: lokalizacji i rodzaju danej nieruchomości, nakładu pracy koniecznego dla właściwego sporządzenia wyceny, terminu i warunków realizacji zlecenia.<>
Znajduje się w: Usługi

Wybrane ogłoszenia

Idealny prezent dla kolekcjonerów.
Przepiękne ręcznie malowane torebki okolicznościow ...
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Nowa oferta marki JOVI.
Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...
Przyłbica CRESCOPrzyłbica CRESCO
Sprzedam6,50 PLN (brutto)
Produkt wyprodukowany w Polsce.
Szeroka oferta breloczków
Nowe tonery do drukarek Canon.
Książki do zabawy Moja Magiczna garderoba.
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Oryginalne kubki z dedykowanymi uchwytami.
Elegancka kolekcja do biura i szkoły.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Co tam słychać w NM Revolution?

  Jak rewolucja to tylko w NM Revolution. Dystrybutor materiałów eksploatacyjnych nowej marki na rynku INQPrint ponownie poszerzył swoją ofertę. Tym razem postawił na marki: Ricoh, Konica Minolta, Sharp oraz Kyocera. 

  Więcej…  
 • Co tygryski lubią najbardziej?

  Troszkę przewrotny tytuł wydaje się nie pasować do naszej branży. Nic jednak bardziej mylnego. Marka, która od 4 lat co raz bardziej podbija rynek, mierzy wysoko. Zapał pracowników, przekraczanie własnych granic, szybkość rozwoju to cechy, z którymi firma Imagine się identyfikuje, a jej marka SMART-PRINT jest tego najlepszym dowodem. O historii wejścia na rynek, ambitnym zespole rozmawiamy z Mateuszem Lewandowskim - Dyrektorem Handlowym Imagine.

  Więcej…