Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

INTERCOM_PLUS

chill
Osoba kontaktowa: INTERCOM_PLUS
Email: icplus@icplus.pl
Ulica: Wiśniowieckiego 119
Kod pocztowy: 33-300
Miasto: Nowy-Sącz
Telefon: 18 449 06 08
Fax: 18 449 06 09
Strona internetowa: Website Title
Dni pracy:
 • Poniedziałek
 • Wtorek
 • Środa
 • Czwartek
 • Piątek

Firma Intercom_plus od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji i dystrybucji kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych. Przez cały okres swojego istnienia firma Intercom_plus systematycznie poszerzała swój udział w rynku. Obecnie staliśmy się jednym z czołowych dostawców na polskim rynku. Podążając za zmianami rynkowymi w naszej  ofercie posiadamy oprócz kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych,  również oryginalne materiały eksploatacyjne (OEM).

Nasza centrala, magazyn i produkcja  znajdują się w Nowym Sączu, oprócz tego posiadamy również oddziały handlowe w Krakowie i Warszawie. Prowadzimy sprzedaż hurtową zarówno na terenie Polski  jak i całej Europy. 

Od lat przyświeca nam idea: DBAMY O NASZYCH KLIENTÓW!

Firma posiada wdrożony System Zarządzania Jakością wg normy PN-EN ISO 9001:2001 oraz PN-EN ISO 14001:2005. Nasze produkty są testowane zgodnie z normami ISO/IEC 19752 dla kastet laserowych monochromatycznych, ISO/IEC 19798 dla kastet laserowych kolorowych, ISO/IEC 24711 dla wkładów  do drukarek atramentowych. 

1) Nasza firma to wieloletnie doświadczenie w branży.

Istniejemy od 12 lat na rynku, ale nasza kadra to ludzie pracujący w branży jeszcze dłużej. 

Know-how , poparte doświadczeniem z pewnością procentują we współpracy z naszymi klientami, którzy kontaktując się z nami oczekują przede wszystkim wiedzy na temat rynku i produktów. Jesteśmy specjalistami !

2) Wysoka specjalizacja

Alternatywne, kompatybilne, zamienne materiały eksploatacyjne do drukarek i kserokopiarek, to produkty które wytwarzamy i dystrybuujemy. Dzięki temu w tym asortymencie jesteśmy bardzo konkurencyjnie zarówno pod względem ceny jak i jakości.

3) Kompleksowa i szeroka oferta produktowa

Łączenie funkcji producenta i dystrybutora daje nam możliwość być dostawcą o szerokim portfolio produktowym. Klient znajdzie u nas praktycznie każdy poszukiwany toner, lub głowicę atramentową. Nasze produkty są kompatybilne z wiodącymi producentami materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kserokopiarek.

4) Jakość produktów

Materiały eksploatacyjne, te które produkujemy, jak również te które importujemy, za każdym razem są badane i testowane w urządzeniach drukujących.. Pozwala nam to oferować za każdym razem produkty o powtarzalnej i sprawdzonej jakości. Do produkcji bazujemy tylko na komponentach i surowcach pochodzących tylko od sprawdzonych światowych producentów.

5) Elastyczność. 

Elastyczność w zakupach, dostawach, produkcji i cenach- daje nam możliwość bycia niezależnym dostawcą i producentem. Własna produkcja pozwala nam na szybkie reagowanie na potrzeby naszych partnerów.

6) Szkolenia i wiedza

Wiemy, że edukacja stanowi jeden z najważniejszych  składników sukcesów w biznesie. Sami szkolimy się i podnosimy nasze kompetencje. Chętnie dzielimy się wiedzą z naszymi partnerami biznesowymi. Szkolenie produktowe lub sprzedażowe, informację o najnowszych trendach na rynku- na nasz możesz liczyć !

7) Zaawansowana logistyka 

Współpracujemy z najlepszymi firmami spedycyjnymi, dzięki czemu dostawy na terenie kraju to zawsze dzień następny, a dostawy w krajach UE to maksymalnie 4 dni robocze.

8) „Wyższy poziom” współpracy 

Nasi Managerowie Sprzedaży, Przedstawiciele Mobilni  oraz Product Maganerowie są do Państwa dyspozycji, by współpraca przebiegała w sposób płynny i przyjemny.

Dla większego komfortu współpracy  nasi partnerzy maja możliwość  zakupów poprzez platformę online b2b www.e-icplus.pl  gdzie znajduje się cała oferta produktowa.

Szybko, sprawnie i komfortowo  przez 24h/7dni w tygodniu. 


Kompleksowa oferta w materiałach eksploatacyjnych do urządzeń drukujących

marka ICplus (www.icplus.pl) –  produkty  dedykowane dla użytkowników, którzy poszukują rozwiązań o bardzo dobrym stosunku cena do jakości. Poszukują oszczędności na kosztach wydruku, jednocześnie  chcąc zachować  pełne bezpieczeństwo użytkowania , zarówno produktu jak i urządzenia drukującego.

+ kompleksowa i szeroka oferta produktowa ( wkłady i głowice atramentowe, tonery laserowe, folie i tasiemki, bębny ) do urządzeń wszystkich wiodący producentów drukarek i kserokopiarek

+ oszczędność na kosztach drukowania

+ jakość i wydajność potwierdzona certyfikatami (ISO)

+ 2 letnia Gwarancja na produkt

+ Gwarancja na urządzenie drukujące

+ bezpieczeństwo patentowe 

+ przyjazny i szybki serwis 

marka 123ink (www.123ink.pl)  – materiały eksploatacyjne premium,  dedykowane dla użytkowników, którzy dużo drukują i  oczekują bardzo dobrej jakości wydruków oraz pełnego  komfortu użytkowania. Produkty posiadają zaawansowany pakiet bezpieczeństwa ( gwarancja dożywotnia i serwis w door2door).

 

+ kompleksowa i szeroka oferta produktowa do urządzeń wszystkich wiodący producentów drukarek i kserokopiarek

+ jakość  i wydajność potwierdzona  certyfikatami  (ISO)

+ powtarzalna i wysoka jakość  produktów

+ doskonała jakość wydruków dokumentów i zdjęć

+ 100% bezpieczeństwo patentowe 

+ produkty refabrykowane w Polsce

+ Dożywotnia Gwarancja na Produkt

+ zaawansowany pakiet Gwarancyjny (door2 door)

+ pełna Gwarancja na urządzenie drukujące 

 

Zapraszamy na naszą stronę  www.icplus.pl l oraz na nasz profil naFB https://www.facebook.com/Icplusnowysacz 

 

Wybrane ogłoszenia

5 kolorów zabawy.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Polska marka artykułów czyszczących.
Nowa oferta marki JOVI
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Poszukujemy osoby chętnej dołączyć do naszego zesp ...
Idealna do domowego biura.
Nowość w ofercie Rozette.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Teczka, która rośnie z czasem...

  Wyobrażasz sobie produkt, który zmienia swój rozmiar w zależności od potrzeb? Wyobrażasz sobie, że możesz go mieć w swoim domu lub biurze?

  Więcej…  
 • Sposoby na oszczędne drukowanie

  Na drukowaniu można zaoszczędzić całkiem sporo pieniędzy. Ma to znaczenie nie tylko w biurze, lecz także w przypadku zwykłej domowej drukarki. Dlatego warto poznać sposoby, które pozwolą zaoszczędzić na eksploatacji twojego urządzenia.

  Więcej…