Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Imagine s.c.

smart
Osoba kontaktowa: Mateusz Lewandowski - dyrektor handlowy
Email: m.lewandowski@smartprint24.com
Ulica: Przemysłowa 28
Kod pocztowy: 32-083
Miasto: Balice
Telefon: +48 12 444 13 44
Fax: +48 12 444 14 26
Strona internetowa: http://smartprint24.com/
Dni pracy:
 • Poniedziałek
 • Wtorek
 • Środa
 • Czwartek
 • Piątek

SmartPrint to młoda i prężnie rozwijająca się marka materiałów eksploatacyjnych dystrybuowana przez firmę Imagine s.c. Tusze i tonery sygnowane marką Smartprint są świetną alternatywą do oryginalnych wkładów do urządzeń drukujących. Marka w swojej ofercie obejmuje bardzo szeroki asortyment tuszy do drukarek atramentowych i tonerów do urządzeń laserowych.

Od początku istnienia firmy Imagine, jej pracownicy skupiają uwagę na najwyższą jakość oferowanych produktów starannie wybierając dostawców poszczególnych komponentów.

Firma współpracuje z największymi i najlepszymi światowymi dostawcami. dzięki temu gwarantuje klientom produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach, które są wydajne, bezpieczne dla drukarek i posiadające bardzo dobre parametry wydruku.

Produkcja

Proces produkcyjny materiałów eksploatacyjnych Smart Print przebiega wedle ściśle określonych procedur. Wysoką jakość produktów potwierdzają certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania, zgodnie z normami ISO 9001 : 2013 i ISO 14001 : 2013 w zakresie konfekcjonowania materiałów eksploatacyjnych do drukarek oraz certyfikaty wydajnościowe przeprowadzone przez TUV Rheinland Polska.
 

Gwarancja na urządzenie

Używanie wkładu Smart Print nie powoduje utraty gwarancji na urządzenie, w którym te wkłady były zainstalowane. W przypadku uszkodzenia drukarki z winy wkładu SMART PRINT producent pokrywa koszty naprawy uszkodzonego urządzenia.

tonery, tusze, kartridże, tasiemki, bębny

Znajduje się w: materiały eksploatacyjne

Wybrane ogłoszenia

Nowość w ofercie Mer-Plus.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • BajkOLAndia Aleksandry Mikołajczyk zakończona sukcesem

  Finał trzeciej edycji BajkOLAndii, akcji charytatywnej inicjowanej przez Aleksandrę Mikołajczyk, aktorkę znaną m.in. z serialu „Na wspólnej”, przyciągnął 10 maja do Teatru Kamienica liczną publiczność. Wśród przybyłych znaleźli się m.in. Odeta Moro-Figurska, Monika Mrozowska, Marta Kielczyk, Agnieszka Wielgosz, Władysław Grzywna, Arkadiusz Janiczek, Maciej Wilewski i siatkarze AZS Politechnika Warszawska.

  Więcej…  
 • Kinetyczny piasek może skutecznie pomóc w walce z chorobą Alzheimera.

  Na problemy poznawcze na świecie choruje ponad 36 mln ludzi. To przede wszystkim osoby dotknięte Alzheimerem, ale też chorobą Aspergera czy zespołem Downa. Choć nie wynaleziono jeszcze na nie lekarstwa, może im pomóc terapia polisensoryczna z wykorzystaniem produktów z naszej branży. 

  Więcej…