Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


NC Koperty Sp. z o.o.

nc
Osoba kontaktowa: Tomasz Kisielewski
Email: nckoperty@nckoperty.com.pl
Ulica: Konstytucji 3-go Maja 2
Kod pocztowy: 19-500
Miasto: Gołdap
Telefon: +48 87 615 41 5
Fax: +48 87 615 41 45
Strona internetowa: Strona firmowa:
Dni pracy:
 • Poniedziałek
 • Wtorek
 • Środa
 • Czwartek
 • Piątek

Spółka NC Koperty rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1992 roku. Należymy do MAYER-KUVERT-network, grupy zajmującej I miejsce w Europie w produkcji i dystrybucji kopert oraz materiałów służących do opakowania korespondencji. Dzięki doświadczeniom i zdobytym umiejętnościom stworzyliśmy profesjonalną organizację, która dostarcza koperty do wielu polskich jak i zagranicznych odbiorców.

Nasza praca i zaangażowanie zaowocowało osiągnięciem silnej pozycji oraz posiadanym dużym udziałem w polskim rynku kopertowym. Sukces zawdzięczamy, między innymi stałemu doskonaleniu naszych umiejętności, podnoszeniu kwalifikacji zawodowych kadry menedżerskiej i produkcyjnej, rozszerzaniu linii oferowanych produktów. W relacji z Klientami zawsze jesteśmy bezpośredni, otwarci, nastawieni na pomoc służącą zaspokojeniu potrzeb naszych partnerów.

Wybrane ogłoszenia

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.
Upominek dla wyjątkowej osoby.
Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.
Przyłbica CRESCOPrzyłbica CRESCO
Sprzedam6,50 PLN (brutto)
Produkt wyprodukowany w Polsce.
Najszersza na rynku oferta torebek jednokolorowych ...
Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED
Oryginalne kubki z dedykowanymi uchwytami.
Nowa linia torebek inspirowana latem

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Owieczki - urocze lampki dla najmłodszych – nowość od Activejet

  Urządzenie do pokoju malucha to nie lada wyzwanie dla każdego wyczekującego i młodego rodzica. Od oferowanych w sklepach mebelków, dekoracji i dodatków można nabawić się zawrotów głowy, ale choć wszystko to jest ważne zarówno dla nas, jak i maleństwa, to jednak oświetlenie gra kluczową rolę we wczesnym rozwoju dziecka. 

  Więcej…  
 • By to, co widoczne, było niewidoczne

  Lubisz dekorować swoje okna na święta, często zmieniasz dekorację w biurze? Mamy dla Ciebie rozwiązanie idealne - przezroczyste haczyki od tesa Powerstrips® na powierzchnie szklane.

  Więcej…