Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

NC Koperty Sp. z o.o.

nc
Osoba kontaktowa: Tomasz Kisielewski
Email: nckoperty@nckoperty.com.pl
Ulica: Konstytucji 3-go Maja 2
Kod pocztowy: 19-500
Miasto: Gołdap
Telefon: +48 87 615 41 5
Fax: +48 87 615 41 45
Strona internetowa: Strona firmowa:
Dni pracy:
 • Poniedziałek
 • Wtorek
 • Środa
 • Czwartek
 • Piątek

Spółka NC Koperty rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1992 roku. Należymy do MAYER-KUVERT-network, grupy zajmującej I miejsce w Europie w produkcji i dystrybucji kopert oraz materiałów służących do opakowania korespondencji. Dzięki doświadczeniom i zdobytym umiejętnościom stworzyliśmy profesjonalną organizację, która dostarcza koperty do wielu polskich jak i zagranicznych odbiorców.

Nasza praca i zaangażowanie zaowocowało osiągnięciem silnej pozycji oraz posiadanym dużym udziałem w polskim rynku kopertowym. Sukces zawdzięczamy, między innymi stałemu doskonaleniu naszych umiejętności, podnoszeniu kwalifikacji zawodowych kadry menedżerskiej i produkcyjnej, rozszerzaniu linii oferowanych produktów. W relacji z Klientami zawsze jesteśmy bezpośredni, otwarci, nastawieni na pomoc służącą zaspokojeniu potrzeb naszych partnerów.

Wybrane ogłoszenia

Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Firma Milan poszukuje handlowca!!

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Za zakupy na Mauritius

  Jeszcze tylko do 19 października zakupy produktów marki ActiveJet będą nagradzane wyjątkową nagrodą. 18 osób wyruszy w podróż życia. Podczas gdy my w naszym rodzimym kraju będziemy spalać kolejne drewno w kominku, kilka firm zwiedzi przepiękne rejony ciepłego Mauritiusa. 

  Więcej…  
 • Własna działalność to wielkie wyzwanie

  Hit za hitem, czyli jak firma ROZETTE świętuje swoje urodziny? O początkach, wzlotach i upadkach oraz oczywiście kolejnej ogólnopolskiej niespodziance rozmawiamy z właścicielką firmy - Kingą  Stefańską-Boszhard.

  Więcej…