Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


SGM-Kids Sp. z o. o.

baza
Osoba kontaktowa: Joanna Szczucka
Email: joanna@sgmkids.com
Ulica: Powstańców Wielkopolskich 51
Kod pocztowy: 62-060
Miasto: Stęszew
Telefon: +48 514 319 900
Strona internetowa: Odwiedź naszą stronę
Dni pracy:
 • Poniedziałek
 • Wtorek
 • Środa
 • Czwartek
 • Piątek
SGM-Kids Sp. z o. o. powstała z miłości do dzieci i chęci rozwiązywania problemów, z jakimi stykają się rodzice. Dzięki naszym praktycznym rozwiązaniom, pomożesz rozwijać wyobraźnię u dziecka, dając mu więcej swobody na naukę. Marka Get Dirty to nie tylko wygodne, hipoalergiczne produkty, ale poparty badaniami sposób rozwoju poprzez doświadczanie. Prowadzimy warsztaty sensoryczne, porady dla rodziców, opracowujemy nowe rozwiązania, mając w sercu dobro naszych pociech. Same jesteśmy mamami i w trosce o dobro dzieci oraz naszą wygodę wynalazłyśmy kombinezony ochronne dla dzieci, które mają za zadanie uszczęśliwić dzieciaki (dając im możliwości do swobodnej i bardzo kreatywnej zabawy), a mamom ułatwić życie i dać radość ze wspólnej zabawy oraz obserwacji postępów swojego dziecka.  Chcąc stworzyć dzieciom jeszcze lepsze warunki rozwoju zapoczątkowałyśmy misję uświadamiania i edukowania rodziców, mówiąc im jak ważne jest w życiu dzieci doświadczanie, kreatywna zabawa, plastyka, wszelkie zabawy sensoryczne.   W ten sposób narodził się pomysł kombinezonów, które dają możliwość dzieciom na ograniczoną tylko własną wyobraźnią zabawę połączoną z odrobiną szaleństwa.  Kombinezony nazwałyśmy Get Dirty, ponieważ to kwintesencja naszej filozofii - dać współczesnym dzieciom szansę na doświadczenia, których nam nie brakowało w dzieciństwie.     SGM-Kids Sp. z o. o. jest wlascicielem marki Get Dirty®.

Wybrane ogłoszenia

EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Nowa oferta marki JOVI.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Produkt wielokrotnego użytku.
Kreatywna zabawa dla każdego.
Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.
Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Kredki Cricco to absolutny niezbędnik każdego dzie ...
Pastelowa plastelina od JOVI.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Kolorowy zawrót głowy

  Z kim z naszej branży najbardziej kojarzą Ci się żółte emotikonki? Towarzyszące nam na co dzień w komunikacji buźki w ofercie firmy ROZETTE występują niemalże w każdej postaci.

  Więcej…  
 • Pozytywna obecność w mediach przekłada się na reputację marki.

  Pozytywna obecność marki w mediach, na którą składa się wyrazisty, wiarygodny przekaz i współpraca z blogerami czy influencerami, to dziś jeden z podstawowych elementów budowania jej reputacji. Ta przekłada się na konkretne korzyści finansowe i sprzedażowe, dlatego coraz więcej firm przykłada wagę do tego obszaru. Marki i przedsiębiorstwa cieszące się najlepszą reputacją w oczach polskich konsumentów wyłania ogólnopolskie cykliczne badanie Premium Brand. W tegorocznej edycji została wyłoniona najlepsza czternastka.

  Więcej…