Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Wybrane ogłoszenia

Idealny prezent dla kolekcjonerów.
Najszersza na rynku oferta torebek jednokolorowych ...
Szeroka oferta breloczków
Oryginalne kubki z dedykowanymi uchwytami.
Nowa linia torebek inspirowana latem
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Produkt wielokrotnego użytku.
Idealny dla kobiety.
Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...
Ręcznie malowane torebki.
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Kredki woskowe do różnych powierzchni

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Gazele branży PBS 2017

    „Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. W Polsce ranking sporządza dziennik "Puls Biznesu", nieprzerwanie od 2000 roku. Podobne zestawienia sporządzają jego odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

    Więcej…  
  • Z PRISM-em do Portugalii - videowywiad

    Firma Rafcom rok temu rozpoczęła nową tradycję: w każde wakacje zabiera swoich klientów w odległe rejony świata. W 2015 r., na 10-lecie firmy, zorganizowano wycieczkę do Maroka; w tym roku Zarząd chce ponownie ugościć swoich klientów w ciepłym kraju. Decyzja padła na Portugalię, która jest najdalej wysuniętym na zachód państwem Europy.

    Więcej…