Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Z początkiem września 2018 roku stanowisko Dyrektor Handlowej w firmie NM Revolution objęła Aneta Kostecka. To osoba znana już w naszej branży, jednak zapewne nie z tej strony, od której my zadajemy jej pytania. Zapraszamy do krótkiego wywiadu na temat nowej twarzy w firmie dystrybuującej markę INQPrint.


1. Mój dzień zaczyna się od… kawy.

2. W drodze do pracy zawsze słucham… radia Zet.

3. Pierwsza rzecz, którą robię w pracy to witam się ze wszystkimi i sprawdzam skrzynkę mailową.

4. Na moim biurku zawsze mam kalendarz.

5. Moja najmocniejsza cecha to wytrwałość.

6. Moja słaba strona z kolei to... zbyt duże przywiązanie do szczegółów

7. Najbardziej w mojej pracy lubię… możliwość poznawania ciekawych osób.

8. Do moich obowiązków należy… wyznaczanie celów krótko i długoterminowych dla całego Działu Handlowego, rekrutacja, szkolenie i motywowanie członków zespołu, realizacja planów sprzedażowych oraz budowanie wizerunku marki na rynku materiałów eksploatacyjnych.

9. Słowa, których często nadużywam… to „w takim razie”.

10. Doceniam innych za... pracowitość i uczciwość.

11. Można mi podpaść za… kłamstwo i niedotrzymanie danego słowa.

12. W przerwie na lunch… dzwonię do bliskich, żeby ich usłyszeć.

13. Ostatnie minuty w pracy… spędzam bardzo intensywnie - do samego końca dnia handlowego staram się wykonać wszystkie zaplanowane obowiązki i telefony.

14. Gdy mam czas wolny to… spędzam go z rodziną, uprawiam sport, dużo czytam.

15. Moje wartości w życiu prywatnym i biznesie… bycie uczciwym wobec siebie i innych. Wyznaję zasadę: „traktuj innych w taki sposób, jakbyś sama chciała być traktowana”

16. Moje motto życiowe to… cytat z „ Ody do młodości” Mickiewicza - "Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga, łam, czego rozum nie złamie!”

17. Najprzyjemniejszy okres zawodowy w moim życiu to… lata 2010-2012 i budowanie mojego pierwszego zespołu handlowego, początki w branży, pierwsze większe doświadczenia biznesowe.

18. Najwięcej wiedzy dało mi… zależy o jakiej wiedzy mówimy. Jeżeli chodzi o strefę prywatną, to macierzyństwo przeniosło mnie na inny "level" doświadczeń życiowych. Natomiast jeżeli chodzi o strefę zawodową muszę przyznać, iż cennym doświadczeniem była dla mnie możliwość współpracy z doświadczonymi ludźmi w branży biurowej i papierniczej.

19. Jaka była twoja praca marzeń z dzieciństwa? Chciałam zostać nauczycielem… historii :)

20. Sukces dla mnie to…realizacja codziennych założeń, osiąganie wyznaczonych celów i konsekwencja w działaniu.

21. Marzenie/cel/plan – te duże i małe, na ten rok…? Ciężko jest opowiadać szczerze o marzeniach, ale tak prywatnie, mój mąż jest w trakcie realizacji dużego przedsięwzięcia i na ten moment moim marzeniem jest, żeby zwyczajnie mu się powiodło i aby mógł w pełni zrealizować się biznesowo. Zawodowo na pewno chcę zrealizować powierzone mi zadania związane z wynikiem sprzedażowym, co jest już dla mnie dużym wyzwaniem… Cel podstawowy to jego osiągnięcie, a tym samym wprowadzenie i ugruntowanie pozycji marki INQPRint w kanale hurtu komputerowego oraz w biuroserwisach na terenie całej Polski. Mam także w planach rozbudowanie pionu Działu Handlowego o nowe osoby, niekoniecznie z branży, bo jak wiadomo cyfry osiągane są dzięki ludziom…

22. Gdzie będziesz za 10 lat? Cóż, nie jesteśmy w stanie przewidzieć przyszłość, a życie potrafi mieć niespodziewane zwroty akcji. Mam jednak nadzieję, że to jest wreszcie mój port docelowy i za 10 lat będę w tym samym miejscu ale mądrzejsza i bogatsza o nowe doświadczenia, z zespołem handlowym znacznie liczniejszym niż teraz.

23. Bez czego nie wyobrażasz sobie życia? Bez mojej rodziny.

24. Co sprawia, że czujesz się szczęśliwy? Przede wszystkim rodzina, zdrowie i sukcesy w życiu zawodowym są dla mnie atrybutami szczęścia.

25. Jedna rzecz, która znacznie poprawiła Twoje życie? Macierzyństwo, zdecydowanie, które początkowo wywróciło mój poukładany świat do góry nogami, jednocześnie sprawiając, iż stałam się znacznie bardziej zorganizowana niż wcześniej. jak to się mówi: chcieć, to móc….


Aneta Kostecka (Tarnowska)

Dyrektor Handlowy w firmie NM Revolution


 

Wybrane ogłoszenia

Zestaw plastelin dla dzieci.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Farby plakatowe Jovi na bazie wody.
Nowa na polskim rynku oferta zakreślaczy.
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia
5 kolorów zabawy.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Idealna do domowego biura.

Konkursy

 • Redakcja 3091 5.00

  Bądź jak Magda Gessler...

  Z takimi garnkami Ci się może to udać :) A jak je zdobyć? Zobacz zasady naszego konkursu. 
 • Redakcja 1625 5.00

  Wygraj piórnik Germ Savvy.

  Wiecie, co to jest Germ Savvy? No właśnie - jeśli nie, polecamy Wam artykuł na naszej stronie: Ochrona przed zarazkami na całe życie. To tam znajdziecie odpowiedź na pytanie konkursowe.
 • Jovi walczy z nudą w wakacje!

  Redakcja 2249 5.00
  I w ten sposób wakacje niedługo się rozpoczną! My, razem z marką JOVI nadal chcemy Was namawiać do aktywności. Masz dość nudy? Mamy dla Ciebie i Twojego dziecka zestawy ciastoplastoliny JOVI neon…
 • Odbierz Voucher wartości 100 zł i uzyskaj miano "najbardziej kreatywnego przedszkola" - part II

  Redakcja 2319 5.00
  Marka JOVI, z którą od kilku lat współpracujemy, w swoich działaniach przede wszystkim wspiera kreatywność. To dlatego, po raz kolejny tuż przed 1 dniem wiosny, który będzie miał miejsce 21 marca,…
 • Najlepsza przestrzeń biurowa - konkurs!!

  Redakcja 3019 5.00
  Mamy dość szarości za oknem! Mamy dość smutku z powodu Covidu! Ten rok ogłaszamy rokiem koloru, nawet gdybyśmy mieli sobie go sami namalować.
 • Wygraj kolczyki od firmy TAXOR

  Redakcja 6793 4.58
  Tym sposobem nasza przyjaźń z salonami TAXOR rozwija się. Po raz kolejny, z okazji nowego roku ta rodzinna firma przekazała prezent dla naszych Czytelników. Wierzymy jednak, że kolejna tura zabawy…

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Videoreportaże z targów w firmie ABRO

  Na ten dzień czekał każdy branżysta. Nikt nie wiedział kiedy to nastąpi. Jednak 5 sierpnia w hotelu Trylogia w Zielonce w końcu się spotkaliśmy. Firma ABRO, przestrzegając oczywiście wszelkich obostrzeń sanitarnych zaprosiła prawie 40 wystawców i 130 firm.

  Więcej…  
 • Zgłoszenie do ZUS stało się prostsze.

  W ciągu 2 miesięcy z nowych możliwości skorzystało 14 proc. przedsiębiorców rozpoczynających działalność.

  Więcej…