Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 2 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dzisiejsza prezentacja osób z branży będzie zupełnie inna niż dotychczas. Nic dziwnego - władzę przejęły kobiety. I to nie tylko w dziale handlowych firmy Allper ale także na naszej stronie. Zupełnie inna forma, inne pytania, silne i ambitne kobiety. Zresztą zobaczcie.


Agnieszka Mitek to pierwsza osoba, którą chcemy Wam zaprezentować. Od 2008 roku Manager ds Zarządzania Relacjami Z klientami swoje motto życiowe przedstawia tymi słowami: "Radź się przeszłości, kieruj się teraźniejszością, patrz w przyszłość". 

Najlepszy okres w jej życiu? 

Jeśli przebywasz ciągle z tymi samymi ludźmi, to stają się oni w końcu częścią twojego życia, od ponad 10 lat właśnie trwa.

Gdzie Agnieszka będzie za 10 lat?  

Kocham góry , więc może właśnie tam.

Jakie produkty z oferty Allper poleca najbardziej? Które lubi sprzedawać? 

Polecam Moonlight oświetlenie LED. Jest to gama przemyślanych produktów idealnych do szerokiego zastosowania zarówno jako oświetlenie dla domostw indywidualnych, jak i powszechnie stosowanego oświetlenia używanego publicznie w instytucjach, placówkach, urzędach itp.

Agnieszka Mitek


 

Alina Haniszewska-Ptak, Specjalista ds. sprzedaży od 2016 roku to osoba, która nie mam jednego produktu, który najbardziej lubi sprzedawać z oferty firmy Allper. "Ciągle wprowadzamy nowości do naszego portfolio i każdy taki produkt jest nowym wyzwaniem. I to jest fajne ;) Na początku sprzedawaliśmy tylko Expression, następnym produktem była oryginalna eksploatacja. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów wprowadziliśmy do sprzedaży folię stretch, taśmy pakowe, peryferia komputerowe. W naszej ofercie mamy również żarówki led marki MOONLIGHT oraz chemię gospodarczą DOTTSI."

Jej motto życiowe to: "dziś zrób dla siebie coś, za co podziękujesz sobie w przyszłości."

Najprzyjemniejszy okres zawodowy w życiu: Właśnie trwa, wpływ na to mają ludzie, z którymi mam przyjemność pracować.

Gdzie będzie za 10 lat? Nie ważne gdzie. Najważniejsze bym była ze swoją rodziną.

Alina Haniszewska-Ptak


Anna Mordarska pracuje w firmie Allper od 2014 roku na stanowisku Specjalista ds Sprzedaży

Jej motto życiowe brzmi: "pracuj, aby się stawać, nie aby zdobywać"

Najprzyjemniejszy okres zawodowy w życiu: trwa nadal.

Gdzie będzie za 10 lat? Nie myślę co będzie za 10 lat, skupiam się nad tym co dzieje się teraz.

Produkt, który poleca do sprzedaży (którym najbardziej lubisz handlować) to oryginalne materiały eksploatacyjne. oryginalne materiały eksploatacyjne są niezawodne w momencie wprowadzenia na rynek innowacyjnych urządzeń drukujących, dzięki temu łatwo poznać wiodące trendy na rynku materiałów eksploatacyjnych oraz urządzeń drukujących.

Anna Mordarska


Anna Stanik to osoba, która w firmie jest od 2015 roku. Na początku w dziale przetargów, obecnie jako Specjalista ds Sprzedaży, a produkt, który poleca do sprzedaży to zamienniki premium marki Expression. Dobrze sprawdzają się nawet w drukarkach takich marek jak Lexmark czy Xerox - gdzie nie każdy zamiennik działa bez zarzutu. Mają ciekawą szatę graficzną, świetnie się prezentują i zapewniają dobrą jakość drukowania w przystępnej cenie.

Motto życiowe Ani: “każdy sukces zaczyna się od małych rzeczy, robionych w wielki sposób” :)

Najprzyjemniejszy okres zawodowy w życiu: trwa :)

Gdzie będzie za 10 lat? Na pewno chciałabym być wśród bliskich mi ludzi. Przyjaciół i mojej rodziny, czerpiąc satysfakcje z pracy zawodowej i rozwijając swoje pasje :) a czas to zweryfikuje.

Anna Stanik


Kamila Gonera - to jedna z młodszych stażem pracownic działu handlowego w firmie Allper. Od 2016 zajmuje stanowisko Managera ds. Zarządzania Relacjami z Klientem

Jej motto życiowe brzmi: "lepiej spróbować i żałować, niż żałować, że się nie spróbowało!"

Najprzyjemniejszy okres zawodowy w życiu według Kamili był/ jest właśnie w firmie Allper, kiedy po pół roku pracy w branży były zauważalne efekty jej pracy, a zdobyta wiedza dała jej możliwość osiągania jeszcze lepszych wyników.

Jakie ma plany za 10 lat? hmm… chyba nikt tak naprawdę nie jest w stanie przewidzieć, gdzie będzie za 10 lat. Jednak mam nadzieję, że będę miała szczęśliwą rodzinę i możliwość dalszego rozwoju osobistego oraz zdobywania kolejnych doświadczeń zawodowych.

Produkt, który polecasz do sprzedaży (którym najbardziej lubisz handlować) W 2016 roku, kiedy rozpoczęłam pracę w Allper- firma prężnie wprowadzała do oferty oraz rozwijała sprzedaż oryginalnych materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kopiarek. Jako „świeżak” dość szybko odnalazłam się w tym temacie. Wielu pozyskanych przeze mnie w tym okresie klientów na oryginały są ze mną do dzisiaj - za co serdecznie dziękuję. Zaczynaliśmy od wprowadzenia do oferty oryginałów marek Hewlett Packard (HP) i Brother. Natomiast aktualnie mamy dostępne w sprzedaży wszystkie najpopularniejsze marki, między innymi Canon, Oki, Epson, Kyocera, Dell, Lexmark, Toshiba, Sharp, Ricoh czy też Konica Minolta. Jeżeli czegoś nie mamy na stanie, to z reguły na drugi dzień jesteśmy w stanie zapewnić klientowi towar. Dostępność oraz stany magazynowe oryginalnych tuszy, tonerów, bębnów z roku na rok są coraz większe. Mam nadzieję, że to dopiero początek i w przyszłości staniemy się czołowym dostawcą materiałów oryginalnych na rynku polskim.

Kamila Gonera 


 

Olga Seta z firmy Allper sp. z o.o. obejmuje stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży od 2017 roku, a produkt, który poleca szczególnie do sprzedaży to drukarki. Okazało się, że to jest jej konik. Obecnie firma posiadam w sprzedaży bardzo duży wybór urządzeń drukującym, więc Olga jest w stanie idealnie dopasować urządzenie do potrzeby klienta. Poza tym jak zapewnia nasza rozmówczyni, firma Allper posiada konkurencyjne ceny i jest oficjalnym partnerem Xeroxa i Epsona.

Motto życiowe Olgi: „dbaj o to co masz. walcz o to czego pragniesz”

Najprzyjemniejszy okres zawodowy w jej życiu: "mimo młodego wieku ;) , mam już pewne doświadczenie zawodowe. na podstawie tego doświadczenia mogę powiedzieć, że w firmie allper pracuje mi się najprzyjemniej"

Gdzie będzie za 10 lat? Jak zapewnia - w Allperze jest jej dobrze, więc ma nadzieję, że będzie jej dane tu pracować i się rozwijać.

Olga Seta