Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Hamelin jest francuską firmą rodzinną i liderem rynku w dziedzinie produkcji artykułów szkolnych i biurowych. Jej produkty zapewniają wsparcie milionom dzieci w wieku szkolnym, studentom i profesjonalistom na całym świecie podczas nauki, studiów, projektów, jak również życia codziennego. Dla wszystkich pracowników firmy wielkie znaczenie odgrywa w życiu edukacja oraz dobra organizacja w każdym wieku, dlatego też celem ich jest zapewnienie klientom najlepszych narzędzi, które będą pomocne w rozwijaniu umiejętności oraz odnoszeniu sukcesów w nauce.

Poza genialną ofertą, która na bieżąco uzupełnia asortyment firmy, polski oddział niedawno stworzył platformę, która w dobie ciągłej niepewności czy spotkamy się na targach, chce ułatwić funkcjonowanie sklepów, hurtowni i sieci oferujących na swoich półkach marki: Oxford, Top 2000, Elba, Bantex, MyBaq, Inilux oraz Linex.

To dla nich powstała strona: https://hamelin-eos.pl, gdzie w bardzo łatwy i logiczny sposób można dokonać hurtowych zamówień. A jakie są największe korzyści z rejestracji na platformie? O tym poniżej. 


Strona przede wszystkim jest bardzo przejrzysta.


Korzystanie z platformy ułatwia składanie zamówień i komunikację z firmą HAMELIN.

 

 • Zyskasz dostęp do zdjęć i opisów produktów.
 • Łatwo sprawdzisz swoje warunki handlowe.
 • Na platformie bez problemu znajdziesz wszystkie otrzymane dokumenty.
 • Na platformie zyskasz dostęp do historii swoich zamówień. Sprawdzisz ich status, wartość oraz produkty, jakie zamówiłeś.
 • Kontrolowanie Twoich płatności nigdy nie było takie proste! Dzięki tej zakładce znajdziesz wszystkie informacje o płatnościach w jednym miejscu.
 • Tu znajdziesz informacje o nowościach i promocjach.
 • Firma ułatwia Ci sprawdzanie statusu ważnych dla Ciebie spraw dotyczących reklamacji i zwrotów.
 • Komunikacja z firmą będzie łatwa i szybka! Dzięki tej zakładce możesz wysyłać swoje zapytania w dowolnej chwili.
 • Platforma sprawia, że identyfikowanie produktów będzie łatwiejsze. Możesz sparować swoje kody produktów z tymi producenta, co ułatwi ich identyfikację.
 • Tu sprawdzisz na jakim etapie założonego planu jesteś. Znajdziesz wszystkie informacje dotyczące Twoich obrotów.
 • Dla każdego pracownika możesz stworzyć indywidualne subkonto.

Nawigacja jest intuicyjna. 


Każdy produkt jest szczegółowo opisany.


Każdy produkt posiada szeroką galerię zdjęć oraz filmy prezentacyjne.

 

 

www.hamelin-eos.pl

Odkryj potencjał komunikacji online.

* funkcjonalność dostępna dla klientów bezpośrednich Hamelin

Wybrane ogłoszenia

Totalny hit tego roku.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Totalny hit sprzedażowy!!
Nowość w ofercie Mer-Plus.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Ręcznie malowane torebki.
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Farby pakowane po 500 ml.

Konkursy

 • Redakcja 1922 5.00

  Jovi walczy z nudą w wakacje!

  I w ten sposób wakacje niedługo się rozpoczną! My, razem z marką JOVI nadal chcemy Was namawiać do aktywności. Masz dość nudy? Mamy dla Ciebie i Twojego dziecka zestawy ciastoplastoliny JOVI neon oraz plasteliny pastel. Aby otrzymać nagrodę należy naprawdę…
 • Redakcja 1790 5.00

  Odbierz Voucher wartości 100 zł i uzyskaj miano "najbardziej kreatywnego przedszkola" - part II

  Marka JOVI, z którą od kilku lat współpracujemy, w swoich działaniach przede wszystkim wspiera kreatywność. To dlatego, po raz kolejny tuż przed 1 dniem wiosny, który będzie miał miejsce 21 marca, chcemy dać szansę wszystkim placówkom edukacyjnym:…
 • Najlepsza przestrzeń biurowa - konkurs!!

  Redakcja 2651 5.00
  Mamy dość szarości za oknem! Mamy dość smutku z powodu Covidu! Ten rok ogłaszamy rokiem koloru, nawet gdybyśmy mieli sobie go sami namalować.
 • Wygraj kolczyki od firmy TAXOR

  Redakcja 6350 4.58
  Tym sposobem nasza przyjaźń z salonami TAXOR rozwija się. Po raz kolejny, z okazji nowego roku ta rodzinna firma przekazała prezent dla naszych Czytelników. Wierzymy jednak, że kolejna tura zabawy…
 • Odbierz Voucher wartości 100 zł i uzyskaj miano "najbardziej kreatywnego przedszkola"

  Redakcja 3400 5.00
  Marka JOVI, z którą od kilku lat współpracujemy, w swoich działaniach przede wszystkim wspiera kreatywność. To dlatego, tuż przed Mikołajkami chcemy dać szansę wszystkim placówkom edukacyjnym:…
 • Wygraj 7-dniowy pobyt dla całej Twojej rodziny

  Redakcja 1105 5.00
  Sezon wakacyjny już dawno dobiegł końca. Jednak my chętnie wracamy do wspomnień. W tym roku było troszkę inaczej niż dotychczas, gdyż ze względu na pandemię podróżowaliśmy z naszymi rodzinami…

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Ministerstwo Finansów po raz kolejny negatywnie rozpatrzyło postulaty Izby!

  PIAP wraz Kancelarią TAX-LEX w styczniu 2020 roku w swoim piśmie zarekomendował Ministerstwu Finansów zmiany, dotyczące między innymi zniesienia obowiązku prowadzenia ewidencji upominków reklamowych. Ministerstwo odniosło się do przedstawionych rozwiązań, niestety odpowiedź była negatywna. Swoją decyzję MF argumentuje m.in. zbyt dużymi kosztami dla budżetu Państwa, ryzykiem powstania „dziur w prawie” wykorzystywanych przez przedsiębiorców oraz obecną sytuacją związaną z pandemią COVID-19.

  Więcej…  
 • Jesteśmy w pierwszej dziesiątce...

  Co nowego pojawiło się w ostatnich miesiącach w ofercie firmy Polcan? Gdzie plasuje się obecnie dystrybuotor marki Asarto? O obecnej sytuacji w firmie rozmawiamy z Pawłem Nowakiem, Product Managerem marki Asarto w firmie Polcan.

  Więcej…