Business Development Manager

Kontakt Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: editor@scanner.com.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska pracy.

Firma produkcyjna, o ugruntowanej pozycji na rynku, z branży biurowo-szkolnej poszukuje osoby która będzie pełniła rolę

Business Development Managera

Zakres obowiązków:

  • Analiza rynku, monitorowanie trendów, identyfikacja nowych możliwości rynkowych
  • Poszukiwanie i rozwijanie nowych obszarów działalności
  • Rozwijanie innowacyjnych rozwiązań-identyfikowanie możliwości wzrostu i rozwoju produktów i kanałów sprzedaży
  • Współtworzenie strategii rozwoju firmy i strategii rozwoju nowych produktów
  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych i budowanie z nimi pozytywnych relacji
  • Rozwijanie dobrych relacji i sprzedaży z obecnymi partnerami
  • Opracowywanie strategii marketingowych i promocyjnych
  • Skoordynowanie działań ds. rozwoju biznesu z innymi działami firmy, takimi jak produkcja, finanse, zakupy aby zapewnić skuteczność i spójność działań
  • Identyfikację wewnętrznych i zewnętrznych problemów które mogą mieć wpływ na wzrost i rentowność spółki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z zarządzaniem, biznesem
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane
  • Umiejętność zarządzania czasem i priorytetami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Prawo jazdy i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Znajomość branży biurowo-szkolnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szanse na aktywny udział w procesie rozwoju firmy na rynku polskim i międzynarodowym.
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: editor@scanner.com.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska pracy.

Lokalizacja

Toruń, Polska, Europa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 873
Wyświetlony: 758
Wygasa: 2024-09-26 10:52:00

Komentarze

comments powered by Disqus

  • L4 w 2016 roku - ważne zmiany!!

    Od 1 stycznia 2016 roku pracownicy nie będą mieli obowiązku dostarczania zwolnienia lekarskiego do swojego zakładu pracy. Zrobi to za nich system informatyczny, za pośrednictwem którego to lekarz wyśle taką informację do pracodawcy.

    Więcej…
  • Kolorowy zawrót głowy...

    Powiedzenie, że skuteczna reklama jest dźwignią handlu przestała być postrzegana przez firmy jako ogólnik lansowany przez agencje reklamowe. Przekonało się o tym wielu startujących na rynku ze swoimi produktami. Jakiego typu forma promocji może być najbardziej przyjazna klientom?