Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


MAGAZYNIER - 3 500 - 5 000 zł/mies.

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt Partner Paper
Wagonowa 28, 53-609 Wrocław
praca@partnerpapes.pl
https://www.partnerpapes.pl/
Dodane 2 msc. i 3 tygodnie temu

Opis

MAGAZYNIER - praca w centrum Wrocławia - 3 500 - 5 000 zł/mies.

 

 • Pełny etat
 • Typ umowy: Umowa o pracę

Firma PARTNER PAPES jest Udziałowcem grupy KOMPANIA BIUROWA w swojej działalności łączy kilkunastoletnią tradycję firm w niej uczestniczących z nowoczesną koncepcją świadczenia usług doradztwa, sprzedaży i dostaw wszelkich materiałów, które niezbędne są do prawidłowego funkcjonowania biura. Jesteśmy dostawcą ogólnopolskim, który dzięki 23 centrom logistycznym zawsze znajduje się blisko swojego KLIENTA. Koncentrujemy się na obsłudze klientów instytucjonalnych, banków, zakładów produkcyjnych, firm handlowych itp.

Poszukuje pracownika na stanowisko KIEROWNIK MAGAZYNU

 

Oferujemy:

• stabilną pracę w firmie działającej od 30 lat

• stałe szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

• motywacyjny system wynagradzania (stała pensja plus premia uzależniona od wyników pracy)

• dofinansowanie do świąt

• pakiet ubezpieczeń

Zadania:

 - przyjmowanie towarów do magazynu, czuwanie nad odbiorem ilościowym i jakościowym oraz nad ich prawidłowym rozmieszczeniem (w oznakowanych miejscach na regałach) i ułożeniem;

- prawidłowe wydawanie towarów z magazynu jedynie na podstawie właściwych dokumentów rozchodowych

- Kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym (samokontrola), bezzwłoczne korygowanie ujawnionych rozbieżności poprzez sporządzanie prawidłowych dokumentów;

- Dbałość o właściwy wygląd i ubiór (służbowy)

 

Wymagania:

- dyspozycyjność i zaangażowanie,

- umiejętność pracy w zespole,

- odporność na stres,

- podstawy logistyki,

- mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

 

Oferujemy pracę w renomowanej firmie, możliwość rozwoju zawodowego oraz warunki zatrudnienia i wynagrodzenia zgodnie z predyspozycjami i umiejętnościami kandydata. Prosimy o załączenie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie swojego CV z aktualnym zdjęciem i listem motywacyjnym na adres mailowy: województwo dolnośląskie : Nr ref. MAGAZYNIER 20/DS.

Dokumenty prosimy przesłać na adres: praca@partnerpapes.pl

Lokalizacja

Wrocław, Polska, Europa
Wagonowa 28, 53-609

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 629
Wyświetlony: 398
Wygasa: 2 tygodnie i 5 dni od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Lubisz Mojito?

  Co roku jakiś hit. Kilka razy w roku kolejne nowości. Mimo, że Kinga Stefańska-Boszhard tym razem łagodnie podchodzi do tematu, my jednogłośnie w redakcji stwierdzamy, że nowa kolekcja firmy ROZETTE i tym razem zawojuje rynek.

  Więcej…  
 • Drukarki Samsung wyróżnione w prestiżowym konkursie

  Drukarki Samsung otrzymały siedem nagród za wybitne osiągnięcia, przyznawanych w zorganizowanym przez Buyers Laboratory (BLI) konkursie Summer 2014 Pick Awards. Nagrody przyznano w uznaniu doskonałych rozwiązań w zakresie wydajności i przyjaznej dla środowiska technologii druku.

  Więcej…