Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


MAGAZYNIER - 3 500 - 5 000 zł/mies.

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt Partner Paper
Wagonowa 28, 53-609 Wrocław
praca@partnerpapes.pl
https://www.partnerpapes.pl/
Dodane 1 tydzień i 4 dni temu

Opis

MAGAZYNIER - praca w centrum Wrocławia - 3 500 - 5 000 zł/mies.

 

 • Pełny etat
 • Typ umowy: Umowa o pracę

Firma PARTNER PAPES jest Udziałowcem grupy KOMPANIA BIUROWA w swojej działalności łączy kilkunastoletnią tradycję firm w niej uczestniczących z nowoczesną koncepcją świadczenia usług doradztwa, sprzedaży i dostaw wszelkich materiałów, które niezbędne są do prawidłowego funkcjonowania biura. Jesteśmy dostawcą ogólnopolskim, który dzięki 23 centrom logistycznym zawsze znajduje się blisko swojego KLIENTA. Koncentrujemy się na obsłudze klientów instytucjonalnych, banków, zakładów produkcyjnych, firm handlowych itp.

Poszukuje pracownika na stanowisko KIEROWNIK MAGAZYNU

 

Oferujemy:

• stabilną pracę w firmie działającej od 30 lat

• stałe szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

• motywacyjny system wynagradzania (stała pensja plus premia uzależniona od wyników pracy)

• dofinansowanie do świąt

• pakiet ubezpieczeń

Zadania:

 - przyjmowanie towarów do magazynu, czuwanie nad odbiorem ilościowym i jakościowym oraz nad ich prawidłowym rozmieszczeniem (w oznakowanych miejscach na regałach) i ułożeniem;

- prawidłowe wydawanie towarów z magazynu jedynie na podstawie właściwych dokumentów rozchodowych

- Kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym (samokontrola), bezzwłoczne korygowanie ujawnionych rozbieżności poprzez sporządzanie prawidłowych dokumentów;

- Dbałość o właściwy wygląd i ubiór (służbowy)

 

Wymagania:

- dyspozycyjność i zaangażowanie,

- umiejętność pracy w zespole,

- odporność na stres,

- podstawy logistyki,

- mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

 

Oferujemy pracę w renomowanej firmie, możliwość rozwoju zawodowego oraz warunki zatrudnienia i wynagrodzenia zgodnie z predyspozycjami i umiejętnościami kandydata. Prosimy o załączenie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie swojego CV z aktualnym zdjęciem i listem motywacyjnym na adres mailowy: województwo dolnośląskie : Nr ref. MAGAZYNIER 20/DS.

Dokumenty prosimy przesłać na adres: praca@partnerpapes.pl

Lokalizacja

Wrocław, Polska, Europa
Wagonowa 28, 53-609

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 629
Wyświetlony: 129
Wygasa: 3 msc. i 4 dni od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Nowi bohaterowie w ofercie Tadeo Trading

  Po Monsterach - ulubionych długopisach ostatniego sezonu, na rynku pojawili się zupełnie nowi bohaterowie. Devi, Pingu i Daki zapewne zawładną najbliższym sezonem.

  Więcej…  
 • To wielkie wydarzenie w historii naszej firmy...

  Od premiery wprowadzenia produktów marki Uni-Max na rynek polski minęły już ponad 2 miesiące. To był bardzo intensywny czas dla firmy Panta Plast, która jest ich wyłącznym dystrybutorem. Chcąc kontynuować swój sukces oraz wychodząc naprzeciw potrzebom rynku już 25 listopada w hotelu Kolumna Park odbędzie się oficjalne prezentacja pełnej oferty asortymentowej dostępnej na naszym rynku.

  Więcej…