Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pracownik sklepu - Warszawa

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt Iwona Fic:
gessofic@gmail.com lub telefonicznie 603 654 412
Dodane 1 rok i 4 msc. temu

Opis

PRACOWNIK POSZUKIWANY!!

Sklep GESSO poszukuje osoby chętnej dołączyć do jego zespołu.

Siedziba sklepu GESSO mieści się w Warszawie przy ul. Korkowej 84.

Praca w miłym towarzystwie polegająca na obsłudze klienta i dbaniu o porządek w sklepie. Wymiar pracy na razie ½ etatu lub umowa zlecenie – na czas próby dla obu stron. Po tym czasie umowa o pracę.

Warunki finansowe do dogadania. Mile widziana osoba z „branży” mająca pojęcie i wiedzę na temat artykułów biurowych/szkolnych, a przede wszystkim plastycznych, bo taki jest główny profil sklepu.

Osoby zainteresowane mogą się kontaktować drogą mailową gessofic@gmail.com lub telefonicznie 603 654 412

Osoba kontaktowa: Iwona Fic

 

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Korkowa 84, 04-502

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 642
Wyświetlony: 568
Wygasa: 3 msc. i 1 tydzień od teraz

Komentarze


Losowo wybrane artykuły branżowe

  • By przesyłka dotarła w całości

    Zdarzyło Wam się, że przesyłka, którą nadaliście nie dotarła do odbiorcy w należytym stanie? Byliście ofiarą niedbałego traktowania waszej paczki? Niestety na to, jak pracują kurierzy, tudzież Poczta Polska niejednokrotnie nie mamy wpływu. Wpływ jednak mamy na bezpieczeństwo naszej przesyłki - przynajmniej w jakimś stopniu.

    Więcej…  
  • Be Cool At School - zgarnij worek

    Dopiero półmetek wakacji, jednak firma HAMELIN już dziś zaprasza do kolejnej akcji wspierającej sprzedaż produktów marki Oxford. Zabawa ma wydźwięk ogólnopolski, dlatego wszystkich dystrybutorów zapraszamy do informowania o niej swoich klientów.

    Więcej…