Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Pracownik sklepu - Warszawa

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt Iwona Fic:
gessofic@gmail.com lub telefonicznie 603 654 412
Dodane 1 tydzień i 3 dni temu

Opis

PRACOWNIK POSZUKIWANY!!

Sklep GESSO poszukuje osoby chętnej dołączyć do jego zespołu.

Siedziba sklepu GESSO mieści się w Warszawie przy ul. Korkowej 84.

Praca w miłym towarzystwie polegająca na obsłudze klienta i dbaniu o porządek w sklepie. Wymiar pracy na razie ½ etatu lub umowa zlecenie – na czas próby dla obu stron. Po tym czasie umowa o pracę.

Warunki finansowe do dogadania. Mile widziana osoba z „branży” mająca pojęcie i wiedzę na temat artykułów biurowych/szkolnych, a przede wszystkim plastycznych, bo taki jest główny profil sklepu.

Osoby zainteresowane mogą się kontaktować drogą mailową gessofic@gmail.com lub telefonicznie 603 654 412

Osoba kontaktowa: Iwona Fic

 

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Korkowa 84, 04-502

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 642
Wyświetlony: 159
Wygasa: 2 msc. i 3 dni od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Marka s'cool w reklamie mebli

    27 lipca 2017 roku w mediach ukazała się reklama mebli Paged, w której pokazane zostały także produkty z naszej branży. Na takie wyróżnienie zasłużył asortyment, który posiada w swojej ofercie firma Leviatan-Poligrafia. Jaki to produkt? Zobacz w video.

    Więcej…  
  • Czy korzystanie z zamienników powoduje utratę gwarancji na drukarkę?

    Pewnie nie raz, nie dwa zastanawialiście się jak to naprawdę jest z utratą gwarancji z powodu zakupu i użytkowania zamiennych materiałów eksploatacyjnych. Producenci często piszą, że zalecają stosowanie tuszy i tonerów wyprodukowanych przez siebie czyli tzw. oryginalnych. Jak się jednak okazuje, jest to tylko zalecenie w użytkowaniu, ponieważ tylko wtedy firma możne zagwarantować bezproblemowe działanie drukarki. Zainstalowanie w urządzeniu elementu innego producenta nie wiąże się z automatyczną utratą gwarancji bądź zmiany jej warunków. 

    Więcej…