PRODUCT MANAGER/BRAND MANAGER / SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt piotr.wozniak@pbspolska.eu
Dodane 1 miesiąc i 3 tygodnie temu

Opis

(PRACA NA ZASTĘPSTWO, Z OPCJĄ KONTYNUACJI W PRZYSZŁOŚCI)

PBS Connect Polska - firma będąca wiodącym dystrybutorem artykułów biurowych, szkolnych i papierniczych w Polsce i na kilkudziesięciu rynkach zagranicznych, w oparciu o ekskluzywną sprzedaż kilkudziesięciu marek handlowych (m.in. Donau, 3M, Energizer, Wenger, Schneider, Sax, Zeiss, i wiele innych), w związku z dalszym rozwojem poszukuje zmotywowanego kandydata na stanowisko:

>> PRODUCT MANAGER/BRAND MANAGER / SPECJALISTA DS. MARKETINGU <<

Region: Marki (k. Warszawy).

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opiekę nad powierzonymi markami handlowymi firmy PBS Connect Polska.

  • Opieka nad portfolio wybranych marek.
  • Kontakt z zagranicznymi dostawcami celem realizacji ustaleń budżetowych.
  • Kontakt z lokalnymi klientami celem optymalizacji prezentacji (katalogi drukowane, kanał online) asortymentu.
  • Prowadzenie szkoleń lub warsztatów tematycznych.
  • Współpraca z działami graficznym i kreatywnym oraz działem handlowym.
  • Analiza i interpretacja dostarczanych wyników, monitoring trendów rynkowych oraz działań konkurencji.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie w zakresie samodzielnej opieki powierzoną marką (markami) handlową.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej konwersacji.
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel - WARUNEK KONIECZNY! Nie wiesz jak działa „wyszukaj pionowo” – oszczędźmy sobie czasu.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży artykułów biurowych, papierniczych i szkolnych.
  • Obowiązkowość, sumienność i terminowość.

PRACA OD ZARAZ.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w firmie (B2B) o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Umowa o pracę (na zastępstwo, z opcją kontynuacji współpracy w przyszłości).
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
  • Praca w nowo wybudowanej siedzibie na ulicy Okólnej, w podwarszawskich Markach, w godzinach 8.00-16.00 lub 9.00-17.00 (pon.-pią).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą mailową na adres:  piotr.wozniak@pbspolska.eu

 Prosimy powoływać się na portal www.scanner.com.pl

Lokalizacja

Marki, Polska, Europa
Okólna 45, 05-270

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 714
Wyświetlony: 415
Wygasa: 1 miesiąc i 5 dni od teraz

  • Rodo zagraża polskim firmom

    Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (w skrócie „RODO”) zacznie obowiązywać w Polsce już 25 maja 2018 r. Nowe regulacje dotyczące ochrony danych osobowych znacząco wpłyną na komfort życia polskich przedsiębiorców, bo to na nich spocznie odpowiedzialność za ich wdrożenie.

    Więcej…
  • Jak odpowiednio oświetlić miejsce pracy?

    Oświetlenie w miejscu pracy ma ogromny wpływ na jakość naszego widzenia, na to, w jaki sposób postrzegamy kształty, szczegóły, czy barwy. Zwłaszcza osoby spędzające przy biurku wiele godzin dziennie i pracujące przy monitorze, powinny mieć stworzone dobre warunki do pracy wzrokowej. W ciągu dnia powinniśmy jak najdłużej korzystać ze światła dziennego, jednak zimą i jesienią sztuczne oświetlenie jest niezbędne do prawidłowego widzenia.