Przedst. Handlowy

Kontakt CV bardzo proszę kierować na adres: akobylinski@wpc.com.pl
www.wpc.com.pl
Dodane 1 miesiąc i 3 tygodnie temu

Ogólnopolski dystrybutor marek Pilot, Pukka Pad, Strigo w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydata na stanowisko przedstawiciela handlowego na teren woj. Mazowieckiego (Warszawa)

Przedstawiciel Handlowy

1 osoba - Warszawa

Opis stanowiska:
 poszerzanie rynku odbiorców w granicach podległego obszaru
 budowanie i utrzymywanie stałej i długofalowej relacji z klientami
 profesjonalne doradztwo produktowe
 aktywna sprzedaż produktów z portfolio firmy na powierzonym terytorium
 realizacja założonych celów sprzedażowych
 prowadzenie procesów sprzedaży: negocjacje, przygotowanie ofert, umów itp.
 pozyskiwanie informacji o zmianach w działaniu konkurencji i otoczeniu rynkowym
 mobilna praca w terenie przez 5 dni w tygodniu
 budowa pozytywnego wizerunku firmy
 bieżące raportowanie i planowanie dnia pracy

Wymagania: Preferowane miejsce zamieszkania: Warszawa
 Wykształcenie minimum średnie
Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
 Dobra znajomość pakietu MS Office
 Bardzo dobra organizacja czasu pracy
 Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami
 Aktywne prawo jazdy kat. B  Minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego (preferowane osoby z doświadczeniem w sprzedaży produktów z branży biurowo-szkolnej)

Oferujemy:
 Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 Zatrudnienie na podstawie B2B (własna działalność)
 Samodzielną i pełną wyzwań pracę
 Niezbędne narzędzia pracy - samochód, laptop, telefon
 Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy
 Przyjazną atmosferę pracy
 Możliwość rozwoju

CV bardzo proszę kierować do akobylinski@wpc.com.pl
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 616
Wyświetlony: 1283
Wygasa: 5 msc. i 1 tydzień od teraz

  • Nowy dyspenser na taśmę marki Luxor

    Na rynku właśnie pojawiły się nowe i nowoczesne dyspensery na taśmę klejącą marki LUXOR. Wydawać by się mogło, że to takie zwyczajne produkty. Nic bardziej mylnego. Producent postarał się o ich innowacyjne cechy.

  • Ricoh partnerem technologicznych I Międzynarodowego Festiwalu Paderewskiego

    Ricoh Polska został partnerem technologicznym I Festiwalu Jana Ignacego Paderewskiego. Podczas wydarzenia będą wykorzystane projektory multimedialne i tablice interaktywne firmy.