Przedst. Handlowy

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt CV bardzo proszę kierować do mzuchowicz@wpc.com.pl
Dodane 3 tygodnie i 1 dzień temu

Ogólnopolski dystrybutor marek Pilot, Pukka Pad, Strigo w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydata/ke na stanowisko:

 przedstawiciela handlowego na teren woj. Śląskiego/Małopolskiego

Opis stanowiska:

  • poszerzanie rynku odbiorców w granicach podległego obszaru
  • budowanie i utrzymywanie stałej i długofalowej relacji z klientami
  • profesjonalne doradztwo produktowe
  • aktywna sprzedaż produktów z portfolio firmy na powierzonym terytorium
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • prowadzenie procesów sprzedaży: negocjacje, przygotowanie ofert, umów itp.
  • pozyskiwanie informacji o zmianach w działaniu konkurencji i otoczeniu rynkowym
  • mobilna praca w terenie przez 5 dni w tygodniu
  • budowa pozytywnego wizerunku firmy
  • bieżące raportowanie i planowanie dnia pracy

Wymagania:

Preferowane miejsce zamieszkania: Warszawa

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami
  • Aktywne prawo jazdy kat. B
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego (preferowane osoby z doświadczeniem w sprzedaży produktów z branży biurowo-szkolnej)

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie B2B (własna działalność)
  • Samodzielną i pełną wyzwań pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód, laptop, telefon
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Możliwość rozwoju

CV bardzo proszę kierować do mzuchowicz@wpc.com.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Polska, Europa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 637
Wyświetlony: 494
Wygasa: 3 msc. i 5 dni od teraz

  • Zabudowa projektora w salonie. Kino estetycznie dojrzałe

    Realizując swoje marzenie o prawdziwym kinie domowym, nie możemy zapomnieć o właściwej aranżacji projektora. Jak więc zamontować go w taki sposób, by sprawiał jak najwięcej radości?

  • Nie tylko kwiaty tworzą klimat, czyli kilka słów o donicach

    Rośliny rosną w ziemi, więc jakby podstawową rzeczą wydają się być donice, w których są one sadzone. Okazuje się jednak, że taka donica to nie tylko pojemnik. To także dekoracja, która doda każdego kwiatu jeszcze więcej uroku.