Przedstawiciel Handlowy

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt MILAN Polska Sp. z o.o.

ul. Okrężna 8

05-090 Raszyn

tel./fax.: (22) 715 64 52

biuro@milanpolska.pl
www.milan.es
Dodane 2 msc. i 3 tygodnie temu

Przedstawiciel Handlowy woj. mazowieckie, warmińsko-mazurskie, podlaskie i lubelskie

Firma Milan Polska Sp . z o.o., producent uznanych produktów z branży papierniczej poszukuje przedstawiciela handlowego.

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, warmińsko-mazurskie, podlaskie i lubelskie.

Ze względu na teren jaki przyszły handlowiec musi obsługiwać preferowanym miejscem zamieszkania będzie Warszawa i okolice.

Wymagania:

1. wykształcenie min. średnie

2. odpowiedzialność oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań

3. umiejętność negocjacji

4. umiejętność analizy zakładanych celów, zorientowanie na wyniki oraz ich osiąganie

5. prawo jazdy kat. B

6. umiejętność obsługi komputera oraz praca z arkuszem kalkulacyjnym

7. gotowość do podróży służbowych (ok. 4-8 dni w miesiącu poza domem)

8. dyspozycyjność

9. mile widziane doświadczenie w pracy w handlu

Zakres obowiązków:

1. realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie

2. podtrzymywanie i rozwój relacji handlowych z obecnymi i potencjalnymi klientami

3. udział w targach branżowych

Oferujemy:

1. umowę o pracę

2. atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)

3. niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, komputer)

CV ze zdjęciem, prosimy kierować na adres mailowy: editor@scanner.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MILAN Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Lokalizacja

Polska, Europa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 704
Wyświetlony: 431
Wygasa: 1 miesiąc i 5 dni od teraz

  • Pracownicy coraz bardziej wyczuleni na nielegalne i nieetyczne praktyki firm.

    Jedna piąta pracowników małych i średnich firm zdaje sobie sprawę z nielegalnych i nieetycznych praktyk swojego pracodawcy – wynika z badania BSA przeprowadzonego w kilku europejskich krajach. Prawie trzy czwarte z nich nie miałoby oporów, żeby o takich zachowaniach donieść. Najczęściej na taki krok decydują się pracownicy firm brytyjskich. Do zgłoszenia lub rozważania takiego kroku przyznało się 82 procent ankietowanych, podczas gdy w Polsce – tylko 9. Oznacza to, że sama wiedza pracowników o nieprawidłowościach nie zawsze przekłada się na konkretne działania.

    Więcej…
  • Subtelny świat pastelowych tonów

    Nie ma chyba osoby, która nie znałaby marki STABILO. A co przede wszystkim przychodzi nam na myśl gdy o niej pomyślimy? Oczywiście historyczny BOSS czyli najbardziej znany zakreślacz w historii.