Przedstawiciel Handlowy Zachodniopomorskie

Kontakt CV bardzo proszę kierować do kprzywieczerska@wpc.com.pl
Dodane 1 tydzień i 4 dni temu

Ogólnopolski dystrybutor marek Pilot, Pukka Pad, Strigo w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydata/kę na stanowisko:

 przedstawiciela handlowego na teren woj. zachodniopomorskiego

Opis stanowiska:

  • poszerzanie rynku odbiorców w granicach podległego obszaru
  • budowanie i utrzymywanie stałej i długofalowej relacji z klientami
  • profesjonalne doradztwo produktowe
  • aktywna sprzedaż produktów z portfolio firmy na powierzonym terytorium
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • prowadzenie procesów sprzedaży: negocjacje, przygotowanie ofert, umów itp.
  • pozyskiwanie informacji o zmianach w działaniu konkurencji i otoczeniu rynkowym
  • mobilna praca w terenie przez 5 dni w tygodniu
  • budowa pozytywnego wizerunku firmy
  • bieżące raportowanie i planowanie dnia pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami
  • Aktywne prawo jazdy kat. B
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego (preferowane osoby z doświadczeniem w sprzedaży produktów z branży biurowo-szkolnej)

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie B2B (własna działalność)
  • Samodzielną i pełną wyzwań pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód, laptop, telefon
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju

CV bardzo proszę kierować do kprzywieczerska@wpc.com.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Polska, Europa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 664
Wyświetlony: 125
Wygasa: 2 msc. i 1 tydzień od teraz

  • Dlaczego powinieneś zostać w swojej strefie komfortu?

    Wszyscy wokół powtarzają jak mantrę „Porzuć swoją strefę komfortu!”, „Wyjdź ze swojej strefy komfortu!”, „Opuść swoją strefę komfortu!” twierdząc, że to niezbędny warunek rozwoju, cena którą trzeba zapłacić za wykonywanie kroków we właściwą stronę. Serio!? Naprawdę?!

    Więcej…
  • Na świąteczny prezent rodzice wydadzą średnio 100–250 zł.

    Rodzice nie oszczędzają na świątecznych prezentach dla dzieci. Większość deklaruje, że wyda na ten cel średnio 100–250 zł, ale co piąty nawet 500 zł – wynika z badania SW Research na zlecenie Endo. Niemal 40 proc. rodziców przy wyborze upominków kieruje się ich użytecznością, dlatego pod choinką będą królować zabawki edukacyjne, układanki czy gry planszowe. Zakupy mają być przede wszystkim komfortowe, więc świąteczne prezenty kupimy przede wszystkim w internecie.