Regionalny Koordynator Sprzedaży

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt PATIO DYSTRYBUCJA Sp.z o.o. Oddział Łódź
ul. Świętej Teresy 178
91-222 Łódź, POLAND
www.patio.pl
Dodane 3 msc. i 3 tygodnie temu

Opis

PATIO DYSTRYBUCJA SP. Z O.O.

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży artykułów szkolnych i biurowych, prowadząca sprzedaż marek CoolPack, Colorino i Patio, poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Regionalny Koordynator Sprzedaży - woj. dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów hurtowych i detalicznych,
  • rozwój sprzedaży asortymentowej w powierzonym obszarze działania,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi klientami firmy,
  • realizacja polityki sprzedażowej firmy,
  • analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji,
  • uczestnictwo w imprezach branżowych - targach, szkoleniach, konferencjach.

Wymagania:

  • dyspozycyjność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • gotowość do  pracy w terenie,
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • silna motywacja ukierunkowana na realizację założonych celów,
  • determinacja i konsekwencja w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość pakietu Office,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na  rynku,
  • stałe miesięczne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, telefon, laptop.

CV i list motywacyjny proszę przesyłać na adres: editor@scanner.com.pl w tytule maila wpisując: Regionalny Koordynator Sprzedaży woj. dolnośląskie

Lokalizacja

Łódź, Polska, Europa
Świętej Teresy 178, 91-222

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 662
Wyświetlony: 450
Wygasa: 4 dni i 20 godz. od teraz

  • Jak najlepiej wykorzystać tablice do pisania?

    Choć tablice kojarzą się głównie z zastosowaniem w szkole, w rzeczywistości rewelacyjnie sprawdzają się także w gastronomii i innych usługach, w postaci informacyjnych potykaczy kredowych, ale także w domu. Tablice do pisania dla dzieci to oryginalny i niezwykle funkcjonalny sposób na urozmaicenie zarówno nauki, jak i zabawy dla najmłodszych.

    Więcej…
  • Kaligrafia - naucz się ładnie pisać

    Pisanie to nie tylko sposób na wyrażenie myśli i pomysłów – Twój charakter pisma może stanowić ważne narzędzie graficzne. Zastanawiasz się, jak stworzyć ekspresyjne, oryginalne dzieło pisakiem na papierze? Jeżeli tak, to właśnie tu znajdziesz odpowiedź! Zobacz, jak nadać odręcznemu pismu więcej wyrazu. Poniżej zapoznasz się z podstawami sztuki kaligrafii – teoretycznymi i praktycznymi – z użyciem markerów do kaligrafii edding. Miłego pisania!