Regionalny Koordynator Sprzedaży

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt PATIO DYSTRYBUCJA Sp.z o.o. Oddział Łódź
ul. Świętej Teresy 178
91-222 Łódź, POLAND
www.patio.pl
Dodane 2 tygodnie i 4 dni temu

Opis

PATIO DYSTRYBUCJA SP. Z O.O.

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży artykułów szkolnych i biurowych, prowadząca sprzedaż marek CoolPack, Colorino i Patio, poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Regionalny Koordynator Sprzedaży - woj. dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów hurtowych i detalicznych,
  • rozwój sprzedaży asortymentowej w powierzonym obszarze działania,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi klientami firmy,
  • realizacja polityki sprzedażowej firmy,
  • analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji,
  • uczestnictwo w imprezach branżowych - targach, szkoleniach, konferencjach.

Wymagania:

  • dyspozycyjność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • gotowość do  pracy w terenie,
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • silna motywacja ukierunkowana na realizację założonych celów,
  • determinacja i konsekwencja w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość pakietu Office,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na  rynku,
  • stałe miesięczne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, telefon, laptop.

CV i list motywacyjny proszę przesyłać na adres: editor@scanner.com.pl w tytule maila wpisując: Regionalny Koordynator Sprzedaży woj. dolnośląskie

Lokalizacja

Łódź, Polska, Europa
Świętej Teresy 178, 91-222

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 662
Wyświetlony: 149
Wygasa: 3 msc. i 1 tydzień od teraz

  • Życie czy praca? Pracownik nie chce wybierać!

    Nie samą pracą człowiek żyje, dlatego pojęcia takie jak work-life balance i well-being stają się coraz bardziej istotne zarówno dla pracowników jak i pracodawców. Już ponad połowa polskich firm koncentruje swoje wysiłki na umożliwieniu zatrudnionym równoważenia życia zawodowego i prywatnego, poprzez oferowanie świadczeń związanych z samopoczuciem.

    Więcej…
  • Młodość ma swoje prawa… nawet na zakupach

    Jak wynika z badania „Quo vadis polski konsumencie” przeprowadzonego na zlecenie Agencji Freebee, młodość rządzi się swoimi prawami – również w obszarze robienia zakupów. Kierując swoją ofertę do nabywców poniżej 24 roku życia warto zatem dokładnie przyjrzeć się ich zachowaniom i dostosować się do specyfiki ich działań, gdyż motywacje nabywcze jakie nimi kierują, są odmienne od motywacji pozostałych grup konsumentów. Jaka jest zatem specyfika zachowań zakupowych młodych oraz co kieruje nimi podczas dokonywania zakupów czy wyboru sklepu?