Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt TIERRA GROUP
Przemysłowa 19

63-020 Łękno

tel. +48 6 883 35 06

biuro@tierra.com.pl

Firma Tierra Group Sp z o.o. Sp.K. poszukuje kandydata na stanowisko:

Na terenie województw: pomorskie, kujawsko-pomorskie i zachodniopomorskie

Wymagania:

* mile widziane doświadczenie w kanale art. biurowych

* wykształcenie minimum średnie

* odpowiedzialność oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań

* umiejętność negocjacji na każdym szczeblu

* kreatywność

* umiejętność analizy zakładanych celów, zorientowanie na wyniki oraz ich osiąganie

* prawo jazdy kat. B

* umiejętność obsługi komputera oraz praca z arkuszem kalkulacyjnym

* dyspozycyjność

Obowiązki:

* pozyskiwanie nowych klientów

* rozwijanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

* przygotowywanie ofert i negocjacje warunków współpracy

* realizacje planów sprzedaży

* raportowanie działań sprzedażowych

* aktywny wkład w tworzeniu wizerunku firmy na rynku

* udział w Targach Branżowych

Oferujemy:

* umowę o pracę
* stałe wynagrodzenie

* atrakcyjny i przejrzysty system premiowania, powiązany z osiąganymi wynikami

* przyjazną i otwartą atmosferę pracy

* pracę w ambitnym i dynamicznym zespole

* samodzielność w działaniach i możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

* potrzebne narzędzia pracy ( samochód, telefon, komputer)

CV ze zdjęciem, prosimy kierować na adres : dstanulewicz@tierra.com.pl
W nadsyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133 poz. 883).”

Lokalizacja

Polska, Europa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 751
Wyświetlony: 163
Wygasa: 2022-11-24 14:55:00

Komentarze

comments powered by Disqus

  • Podsumowujemy RemaDays 2015

    XI-sta edycja targów RemaDays 2015 za nami - jak było i czy nadal warszawskie spotkanie cieszy się tak dużym zainteresowaniem - o tym rozmawiamy z wystawcami oraz uczestnikami targów.

    Więcej…
  • Powrót po urlopie to dobry moment na zmiany w pracy.

    Powrót z urlopu to dobry moment na przewartościowanie i przeorganizowanie dotychczasowych obowiązków oraz wprowadzenie zmian. Jedną z nich powinno być wyćwiczenie asertywności w relacjach z szefem i współpracownikami, co przełoży się na większy komfort w miejscu pracy, poprawi efektywność i podniesie pewność siebie. Taka zmiana jest trudna zwłaszcza dla osób nieśmiałych, introwertycznych, dlatego dobrze jest wprowadzać ją małymi kroczkami. Trzeba też uważać, żeby nie pomylić asertywności z roszczeniowością i agresją.