Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt k.urbanski@antella.pl
www.antella.pl

Opis

ANTELLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje!

Regionalnego Przedstawiciela Handlowego

Region Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie,Opolskie, Dolnośląskie, Lubuskie
Twój zakres obowiązków
  •  realizacja celów sprzedażowych
  •  pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa dotychczasowych
  •  dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  •  analiza rynku oraz monitoring konkurencji
  •  sporządzenie raportów z przebiegu wykonywania pracy
  •  monitorowanie i kontrola płatności klientów
  •  raz na miesiąc spotkania handlowe w biurze w Łodzi

Nasze wymagania
  •  dobra znajomość branży produktów papierniczych, szkolnych oraz biurowych
  •  wysoka motywacja do pracy
  •  wysokie umiejętności komunikacyjne
  •  dobra organizacja pracy
  •  umiejętności handlowe i negocjacyjne
  •  samodzielność i konsekwencja w podejmowanych działaniach
  •  zaangażowanie i odpowiedzialność
  •  znajomość obsługi komputera
  •  czynne prawo jazdy kat B

To oferujemy
  •  zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę
  •  atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji uzależnionej od osiąganych wyników
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon, karta paliwowa, szkolenia produktowe oraz sprzedażowe

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail:k.urbanski@antella.pl z zaznaczeniem, że aplikacji pochodzi ze strony scann.R

Lokalizacja

Walerego Wróblewskiego 18, 93-578

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 862
Wyświetlony: 785
Wygasa: 2024-04-25 11:29:00

Komentarze

comments powered by Disqus

  • Cztery kolorowe urządzenia wielofunkcyjne A4 marki Canon

    Firma Canon rozszerza linię kompaktowych kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A4, które oferują rozbudowaną funkcjonalność. Do serii imageRUNNER dołączyły nowe modele: imageRUNNER C1225, imageRUNNER C1225iF, imageRUNNER C1325iF i imageRUNNER C1335iF.

    Więcej…
  • Torby reklamowe - czy mogą być klasy Premium?

    Torby reklamowe Premium to jedne z bardziej eleganckich toreb papierowych dostępnych na rynku. Tego rodzaju torebki wykorzystuje się do pakowania materiałów reklamowych i prezentów na targach, szkoleniach oraz imprezach firmowych.