Sprzedawca

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt Luka Sp. z o.o.
Ul. Siemianowicka 7d
40-301 Katowice

Infolinia
32 506 55 00
luka@luka.pl

W związku z rozwojem firmy LUKA poszukujemy osoby na stanowisko:

 Sprzedawca - dział obsługi klienta

Miejsce pracy: Katowice, ul. Siemianowicka 7D

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy ,
  • obsługa stanowiska kasowego( w tym pakowanie towaru dla klienta),
  • realizacja zamówień internetowych klientów
  • rozkładanie dostaw towarów,
  • bieżące uzupełnianie towarów na półkach
  • dbanie o prawidłowe rozmieszczenie towarów z oznaczeniem cen oraz o czystość na dziale sprzedaży.

Wymagania:

  • zaangażowania i predyspozycja do pracy z klientami
  • rzetelność i uczciwość
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • umowę o pracę, stabilność zatrudnienia
  • profesjonalny system szkoleń
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • dodatkowym atutem jest posiadanie karty multisport

Oferty pracy prosimy składać pisemnie na adres e-mailowy: rekrutacja@luka.pl

Dodatkowo proszę na ofercie umieścić odpowiedź na pytanie :

"Podaj jeden produkt, który możesz zakupić w Firmie Luka" ( weryfikowane będą wyłącznie ogłoszenia zawierające odpowiedź na powyższe pytanie)

Na dokumentach prosimy umieścić oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.

Zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej firmy: www.luka.pl oraz platformą sprzedażową www.lukaplatforma.pl

Lokalizacja

Katowice, Polska, Europa
Siemianowicka 7d , 40-301

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 752
Wyświetlony: 304
Wygasa: 2022-09-28 07:08:00

Komentarze

comments powered by Disqus

  • Activejet: kolejny Europejski Certyfikat Jakości 2018 i Orzeł Jakości już z nami

    W tym roku firma ACTION S.A. wraz z marką Activejet otrzymała tytuł Europejskiego Certyfikatu Jakości oraz honorową statuetkę Orła Jakości. Wyróżnienie to dostają laureaci, którzy sześciokrotnie zdobyli Europejski Certyfikat Jakości i tym samym potwierdzili, że jakość jest wpisana na trwałe w kulturę i strategię firmy oraz marki, którą reprezentują.

    Więcej…
  • Amazon powoli zdobywa polski rynek.

    Choć udział Amazona w polskim e-commerce nie przekracza dziś 5 proc., amerykański gigant zdobywa w nim udziały krok po kroku, przejmując powoli rynek, na czym w największym stopniu może stracić rodzime Allegro. Polacy na Amazonie mają dziś do wyboru ponad 200 mln artykułów z opisami tłumaczonymi na język polski i korzystają z niego w coraz większym stopniu. Polskie firmy sprzedające za pośrednictwem Amazona mogą pochwalić się dziś dużymi przychodami z tego tytułu, ale wciąż nie do końca wykorzystują możliwości, jakie platforma im oferuje.