Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piórnik z wyposażeniem

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt https://www.b2b.rozette.pl
Rozette Sp. z.o.o.
ul. Daleka 8/26
02-024 Warszawa
POLSKA
ODDZIAŁ W ŁOWICZU:
Rozette Sp. z.o.o.
ul. Klickiego 22
99-400 Łowicz
POLSKA
https://www.b2b.rozette.pl

Opis

Piórnik dla prawdziwych Przyjaciółek

Piórnik do szkoły to niezbędny gadżet dla każdego ucznia. Musi być pojemny, aby pomieścić wszystkie niezbędne przybory szkolne, a jednocześnie wygodny w użytkowaniu. Piórnik marki Besties to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają produktu, który spełnia oba te wymagania.

Piórnik Besties jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest trwały i wytrzymały. Posiada on wygodny zamek błyskawiczny, który ułatwia dostęp do zawartości. 

Wewnątrz piórnika znajduje się wiele przegródek, które pozwalają na uporządkowane przechowywanie przyborów szkolnych. Piórnik posiada również specjalną przegrodę na długopisy i ołówki, dzięki czemu nie będą się one plątać.

Oto kilka zalet piórnika do szkoły marki Besties:

 • Wykonany z wysokiej jakości materiałów
 • Trwały i wytrzymały
 • Posiada wygodny zamek błyskawiczny
 • Posiada wiele przegródek na przybory szkolne

Podsumowując, piórnik do szkoły marki Besties to idealny wybór dla każdego ucznia. Jest to produkt trwały, wytrzymały i wygodny w użytkowaniu. Piórnik posiada również wiele przegródek, które ułatwiają uporządkowane przechowywanie przyborów szkolnych. Jest on także idealnym uzupełnieniem całej kolekcji marki BESTIES oferowanej przez firmę ROZETTE. 

 

Zarejestruj się już dziś na platformie: https://www.b2b.rozette.pl/login

 

Lokalizacja

Łowicz, Polska, Europa
Klickiego 22 , 99-400

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 855
Wyświetlony: 706
Wygasa: 2024-07-24 13:31:00

Komentarze

comments powered by Disqus

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Jak wykorzystać torby reklamowe w marketingu?

  Torby papierowe ti produkt wykorzystywany do promowania produktów oraz samej firmy i jej marek. Na opakowaniu jest nadruk graficzny z logo i sloganem reklamowym, co kreuje określony wizerunek danego przedsiębiorstwa. Ponadto torby papierowe są praktyczne i eleganckie, więc gadżet doskonale się prezentuje w każdych okolicznościach. Poza tym można je wykorzystywać wielokrotnie, bo często wykonywane są z dobrej jakości papieru. Ponadto każda zlecająca produkcję takich toreb firma ma możliwość zamawiania konkretnych opakowań również niestandardowych wymiarów.

  Więcej…  
 • Pierwszy w historii raport nt. zdrowia pracowników biurowych w Polsce w latach 2017-2018

  Wyniki badań HealthDesk dotyczące zdrowia pracowników biurowych pokazują, że ten typ pracy niesie za sobą istotne, wcześniej nie mierzone konsekwencje w obszarze zdrowia fizycznego i psychicznego. Aż 79,1 proc. pracowników biurowych odczuwa ból bezpośrednio związany z wykonywaną pracą biurową. 80,9 proc. osób w biurach pracuje pod wpływem stresu, z czego dla co czwartego zatrudnionego jego poziom jest uporczywy. Dodatkowo aż 72,9 proc. pracowników biurowych odczuwa skutki niedoboru światła słonecznego w okresie zimowym. Prawie dla czterech na pięciu z nich, brak słońca objawia się poczuciem zmęczenia i spadkami energii.

  Więcej…