Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Creative Craft Group Besties Dress Me Up Sticker Book

Sprzedam Dodaj do ulubionych
Cena: 63,00 zł PLN
Kontakt Rozette Sp. z.o.o.
ul. Daleka 8/26
02-024 Warszawa
POLSKA
https://www.proshop.pl/Kreatywne-gry/Creative-Craft-Group-Besties-Dress-Me-Up-Sticker-Book/3222265

Opis

Besties Sticker Book to seria książeczek z naklejkami dla dzieci w wieku od 3 lat. Książeczki zawierają różnorodne naklejki, w tym postacie, sceny, przedmioty i wzory. Naklejki są łatwe do oderwania i przyklejenia. Książeczki Besties Sticker Book są dostępne w różnych wersjach, w tym z postaciami z bajek i filmów, a także z abstrakcyjnymi wzorami.

W ofercie ROZETTE wersja książeczku Besties Sticker Book, która do nas trafiła to:

 • Besties Sticker Book: Dress Me Up zawiera naklejki z modnymi postaciami i przedmiotami, takimi jak ubrania, buty i akcesoria.

Książeczki Besties Sticker Book to świetny sposób na kreatywną zabawę dla dzieci. Naklejki można wykorzystać do ozdabiania notatek, albumów, kartek okolicznościowych i innych przedmiotów. Książeczki są również dobrym sposobem na rozwijanie umiejętności motoryki małej u dzieci.

Oto kilka pomysłów na wykorzystanie książeczek Besties Sticker Book:

 • Ozdob swój notes lub kalendarz naklejkami z ulubionymi postaciami.
 • Stwórz własną książkę z naklejkami, dodając tekst i ilustracje.
 • Ozdob swoje pudełko na skarby naklejkami z ulubionymi przedmiotami.
 • Zrób kartkę okolicznościową z naklejkami dla przyjaciół lub rodziny.

 

kup teraz online

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Daleka 8/26 , 02-024

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 858
Wyświetlony: 374
Wygasa: 2024-06-26 14:00:00

Komentarze

comments powered by Disqus

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Najnowsze urządzenia do bezpiecznego przetwarzania firmowych dokumentów w chmurze

  Canon zaprezentował dziś najnowsze serie urządzeń imageRUNNER ADVANCE 3. generacji (edycja II), które łączą bezkompromisowe bezpieczeństwo przetwarzanych dokumentów w chmurze z szybkością i niezawodnością pracy oraz nowoczesnym oprogramowaniem.

  Więcej…  
 • Pokoloruj, bo inaczej zwariujesz!

  Ostatnio żyję w trybie przetrwania. Powrót do miasta i balansowanie między życiem szkolnym - zdalnym - opieką nad przedszkolakiem wysysa energię jak Nosferatu młode dziewice. Nagłe ograniczenie przestrzeni do metrażu mniejszego na osobę niż dla więźnia nie sprzyjają relaksowi. Nowa praca, zajmująca popołudnia, wciskana między potrzeby wszystkich dookoła, wyżyna mnie jak magiel. Do tego, oczywiście, trzy tygodnie w cywilizacji i już witam gile do pasa, a zatoki chcą mi rozsadzić czaszkę. Przez ostatni rok nawet nie kichnęłam! Mój jedyny cel zamyka się w haśle ?byle do 22:00?.

  Więcej…