Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Notatnik Oxford Meeting book

Dodaj do ulubionych
Cena: 35,60 PLN
Kontakt Hamelin Polska Sp. z o.o.

ul. Ryżowa 49

02-495 Warszawa

Tel.: +48225895111
https://hamelin-eos.pl
Dodane 1 miesiąc i 2 tygodnie temu

Opis

Kołonotatnik Oxford Meetingbook A4+/80k krata

   • kołonotatnik i teczka w jednym
   • specjalna liniatura z tagami umożliwia skanowanie notatek za pomocą aplikacji Scribzee
   • wewnętrzna strona tylnej okładki stanowi teczkę z trzema klapami zabezpieczającymi dokumenty przed ich niekontrolowanym wysunięciem
   • okładka z PP - odporna na zniszczenie
   • podwójna spirala
   • zamykana na dwie narożne gumki
   • perforowane, powiększone strony z otworami do segregatora
  • śnieżnobiały i idealnie gładki papier Optik o gramaturze 80g
Kołonotatnik Oxford Meetingbook posiada odporną na działanie czynników zewnętrznych okładkę z polipropylenu. Dzięki temu należy do najbardziej wytrzymałych notatników na rynku. Praktyczna podwójna spirala pomaga w płaskim rozkładaniu kołonotatnika na biurku i ułatwia notowanie.

Na końcu kołonotatnika znajduje się teczka z trzema skrzydłami, z których najdłuższe może służyć jako zakładka. Teczka zamykana jest na gumkę, dzięki czemu dokumenty znajdujące się wewnątrz są bezpieczne. Twarda podkładka z kartonu sprawia, że można korzystać z kołonotatnika także "na kolanie".
 
Kartki w kołonotatniku Oxford Meetingbook wykonane są ze śnieżnobiałego papieru Optik o gramaturze 80g/m2. Kołonotatnik zawiera 80 kartek, jest też kompatybilny z darmową aplikacją SCRIBZEE® do skanowania, zapisywania i organizowania notatek.
 

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Ryżowa 49 , 02-495

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 717
Wyświetlony: 141
Wygasa: 1 miesiąc i 3 tygodnie od teraz

Komentarze


Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Różnica między ciastoliną, modeliną a plasteliną - to, co musisz wiedzieć!

  Obecnie na rynku polskim dostępnych jest wiele mas plastycznych dla dzieci. Noszą one jednak nie tylko różną nazwę, ale i zastosowanie. Poza powszechnie znaną plasteliną, są jeszcze m.in. modelina, ciastolina, coolinda, bubber, glina samoutwardzalna i piasek kinetyczny. W domu każdy może również przygotować własną masę solną.

  Więcej…  
 • Maile i spotkania to najwięksi pożeracze czasu w pracy

  Według badań zrealizowanych na zlecenie Ricoh przez Censuswide, największymi pożeraczami czasu w pracy są duża liczba wiadomości e-mail (41%) i spotkania (37%). Skutecznymi narzędziami, które przyczynią się do poprawy efektywności pracy są natomiast automatyzacja i sztuczna inteligencja. 65% badanych uznało, że wprowadzenie automatyzacji pewnych procesów wpływie pozytywnie na ich efektywność a 52% uznaje, że wdrożenie narzędzi wykorzystujących potencjał sztucznej inteligencji będzie miało pozytywny wpływ na sposób w jaki pracują. 45% respondentów wskazało, że dzięki nim byliby w stanie zaoszczędzić nawet 2 godziny dziennie. Badanie przeprowadzono na próbie 3 600 pracowników z 21 krajów w tym Polski, Niemiec i Francji.

  Więcej…